Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet kockahasam 15...

Hogyan lehet kockahasam 15 évesen?

Figyelt kérdés

Na szóval 15 éves vagyok, és azt tűztem ki célnak, hogy a nyárra legyen kockahasam...

170 cm magas vagyok, és kb. 55 kg, szóval nem vagyok egy kövér gyerek.

Nagyon minimálisan látszik már pár kocka.

Sportolni nem sportolok, de délutánonként van időm erősíteni.

Szerintetek milyen módon érhetem el azt, hogy kockahasam legyen?

Mit egyek, milyen gyakorlatokat csináljak?



2016. ápr. 21. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg "igazi" kockás hasat akarsz, akkor tömegelned kéne, hogy legyen rajtad némi izom. Lássuk be, 55 kilósan nem lehet rajtad túl sok. Szóval nyárra semmiképp sem fog összejönni.
2016. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mem vagyok kompetens a témában de kockahashoz nem tömeget kell nóvelni hanem az összes felesleget elégetni hasról.
2016. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 55 kg a gyerek, hova fogyjon még?
2016. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
heti 3 edzés: has gyakorlatok 15 percig+ 20 perc intervall vagy 50 perc gyors gyaloglás és utána fehérjés kaja, semmi szemét kaja, nasi, fehérjedús kajákból pedig több, este pl 150g túró, reggelire tojás, lehet teljes max 3+csak fehérjerész, zabbal, ebéd meg vacsora pedig lehetőleg húsféle semmi szemét.
2016. ápr. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És legalább 3 alapgyakorlat felsőtestre, fekvőtámasz, húzódszkodás, tolódzkodás.
2016. ápr. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%, szerintem is fogyjon, ha már 20 kilós lesz, akkor biztos látszik majd. Legalábbis tudomásod szerint.
2016. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ti amúgy direkt vagytok kretének? Nem csak edzeni kéne hanem művelődni is..Azt írtam hogy hasról kell elégetni a felesleget...Na de a kedvetekért utánajártam.:


" Na még véletlenül sem a felülésektől lesz kocka. Egyébiránt, mindenki van kockás hasa, ugyanis az izomrostok úgymond kocka vagyis nézgyzet alakban helyezkednek el. Úgyhogy ott van az, csak jól elbújt a zsír alatt. Takarítsd le magadról, diéta és aerob mozgás segítségével, utána lehet hasizmozni, hogy jobban látszódjon."


Ezt hallottam többször is ezért is emlitettem meg..

2016. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit erősködsz barátom, mikor magad is leírtad, hogy nem vagy kompetens a témában. Olvastál valamit, el is hitted. Ez a testépítés témakör. Nem fogjuk azt mondani, hogy aszalja le magát, mert hiába kocka alakú alapból az izom a hasán meg hiába látszódik, az csak kis éhségkocka lesz, ha nincs rajta izomtömeg. Ezért kell előbb "tömegelni", majd utána szálkásítani.
2016. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az auschwitzi hulláknak is biztos látszottak a kockái, akkor nekik kockahasuk volt?
2016. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!