Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Siasztok! Van 1 kis gondom...

Siasztok! Van 1 kis gondom régen 10-12 évesen nagyon jól néztm ki még kockahasam volt De most 14 évesen meg se látszik hogy mi volt rajtam egykor 2011 telén kezdtem elhízni pls választ és köszi?

Figyelt kérdés

most kb 55 kg vagyok és kb 155 cm :( és szégyen le irnom de van 1 kis (mellem is) de nem izombol és alul 1 kis integető :( pls help mit csináljak 1 hónap altt szertném viszaálítani hogy legaláb a mellem eltünjön thx a választ!


14/f



2012. jún. 6. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog. Kicsi kevesebb szénhidrátot egyél, több fehérjét és heti min. 3-4 aerob edzés menjen, pl kocogás, bicaj.

Mellette végezz fegyencedzést, vedd meg könyvben vagy töltsd le netről.

Fekvőtámasz, guggolás, fekvőtámasz kézállásban, húzódzkodás, tolódzkodás, lábemelés és hídtartások vannak benne.

2012. jún. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diego105 ***** válasza:
Montez mindent leírt előttem, én is csak azt tudom javasolni hogy vegyél vissza a szénhidrátból, és mozogj rendszeresen! Sok sikert!
2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!