Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz hogy Miley...

Mit szóltok ahhoz hogy Miley Cyrus azt nyilatkozta 2011-ben újra olyan akar lenni mint régen, mert már megbánta ezt az újfajta vad stílusát?

Figyelt kérdés
ha igazak a hírek Miley bánja hogy megváltozott ilyen irányba, és újévi fogadalma hogy visszatér régi önmagához
2011. jan. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szerettem a régebbi Mileyt, de amit az utóbbi időben csinált, szerintem az helytelen volt. Gondolkodásban még mindig gyerek, hiába töltötte a 18-at... Ha valóban felnőtt gondolkodású lenne, nem úgy akarná levetkőzni "gyermekkori" imidzsét, hogy ilyen felelőtlen dolgokat csinál: nyilvános drog, nyilvános petting, a személyi titkára nyalogatja...

Szerintem az egyik ok- már ha tényleg ezt fogadta - hogy szerintem sok rajongót veszített ezzel a stílusváltással. Igaz, amit mondott, hogy az őt imádók is felnőttek, de azóta azokhoz a kislányokhoz dupla annyi mégkisebb csatlakozott, és nem hiszem, hogy a kisgyerekes szülők örültek egy ilyen példaképnek.

Ez az én véleményem

2011. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mondta, hogy ismét ő legyen a középpontban, mert nem sokat beszéltek róla mostanában. Amúgy pedig nem gondolta komolyan. Nem kell mindent besz@pni, amit a sztárok mondanak!
2011. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oda írtam hogy "ha igazak a hírek"

jól tudom hogy nem mindig az igazat írják meg

2011. jan. 1. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos nem fog megváltozni...
2011. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!