Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihanna miért nem olyan mint...

Rihanna miért nem olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Én visszasírom a régi Rihannát, mert nagyon bájos volt és

gyönyörűszép!! Olyan jó visszanézni a régi videóit,mikor még magát adta és nem volt elszállva magától:

http://www.youtube.com/watch?v=99t0cDRLTqM


Valószínűleg sohasem lesz már a régi,kiscit elszállt mostanság nem?? Lényeg,hogy nekem jobban tetszett a régi egyénisége,mert olyan kis szerény volt meg minden :P

Most meg teszi magát:

http://www.youtube.com/watch?v=UWDfAzfVSaU&feature=related


Ez miez???Borzalmas,a hangja is teljesen más,meg máshogyan énekli az egészet!

Az elsőn legalább átjön,hogy miről is énekel,

de a második videón csak enyeleg..


Van még esetleg akinek jobban tetszett az előző Rihanna??


2011. szept. 19. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség többre értékeli azt a Rihannát, aki szerény klipeket készített, volt mondanivalója a dalainak, nem attól tűnt ki, hogy minél kevesebb ruha volt rajta.

Manapság nem a tehetségére épít, hanem arra, hogy minél "szexibb" legyen a színpadon. Ami egyébként nem megy neki, legalább is én egyszerűen nem látok benne semmi szexuális kisugárzást. Ilyen hangszínnel sokra vihetné, de amit élőben mutat az borzalmas.

2011. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is egyetértek ma 10:21
2011. szept. 20. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hírnév,meg hát ez kell a népnek :D
2017. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!