Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzesmód célravezetőbb?

Melyik edzesmód célravezetőbb?

Figyelt kérdés
Kisebb sulyokkal de nagyon koncentraltan 15ismetles korul vagy relatív nagy sulyokkal es kevesbe koncentrálva a szabalyossagra piramisban?
2016. ápr. 11. 18:24
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nagy súllyal és szabályosan.
2016. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szabályos végrehajtás alap, de ha izomtömeget akarsz növelni, érdemes megfelelően nagy súlyokat használnod. Amivel 15 ismétlés megy, az nekem nem kis súly, persze hogy ki mire milyen ismétlésszámot használ, az változó. Én akkor emelek súlyt, ha 20 is megy az első sorozatban, mondjuk én félpiramisról váltottam bukásig edzésre :D Elvégre vannak lehetőségek a felsoroltak mellett is (de a szabálytalan végrehajtást meghagynám a profibbaknak, akik tudják, miért éri meg nekik az).
2016. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
#2, te mióta edzel?
2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8-10 ismétlés. Alapgyakorlatokban lehet kevesebb. Vagy piramis.
2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi ez a gyökér berögződés, hogy ha valaki nagyobb súllyal nyom 6 ismétlést pl. már automatikusan minden hülye azt feltételezi, hogy az szabálytalan. Ha 20at csinálsz az meg tuti szabályos. Felejtsétek már el ezt.
2016. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!