Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vizesedtem egy kicsit a...

Vizesedtem egy kicsit a kreatintól, megfelelő táplálkozás ellenére. Ha befejezem a szedését, ez eltűnik?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem kreatin-monohidrátot szedni kúraszerűen, de olyan óriási mértékben nem dobott meg izomzatban, viszont egy kicsit vizesedtem. Ha abbahagyom most a szedését (tudom, hogy túl hamar van, de akkor is) akkor ez eltűnik?

2016. márc. 30. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevizesedtél... anyám borogass, komolyan.
2016. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kreatin hatásához hozzá tartozik, hogy az izomsejteknél vizet köt meg. Az izom anyagcseréje nedves környezetben jóval könnyebben megy végbe. Ettől van a kreatinnak hatása.


Az ápr.1-re val tekintettel..

Ha netán lány vagy és benedvesedtél, az valami egészen mást jelent.

2016. ápr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
komolyra fordítva, a kreatin úgy és attól dobja meg az izmokat, hogy elősegíti az izmok gyorsabb regenerálódását és ezéltel jóval könnyebbé, kevésbé fárasztóvá teszi az edzért. Ezt ki kell használni és annyival kell edzeni, amivel csak lehet. A kreatinnal könnyített többlet edzéstől fejlődik a többlet izom. Ha ezt az állapotot nem használod ki, és a kreatint elhagyod, akkor a vizesedés lassan ki fog menni és fáradékonyabb leszel megint, olyan mint általában kreatin nélkül szoktál lenni.
2016. ápr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a kreatin sejten belüli vízmegkötő hatásával, köszönöm. A probléma az, hogy a gondosan megtervezett étrendem ellenére ez a vízmegkötő hatás a bőröm alatt ment végbe, ezáltal olyan mintha zsírosabb lennék. Először ezt is hittem, de utánaolvasva rájöttem, hogy ez az ún. vizesedés, és elég gyakori. [link] . A kérdésem csak az, hogy ez eltűnik-e a kreatin szedésének befejeztével.
2016. ápr. 1. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja értem. Ezt én még nem tapasztaltam, ezért nem értettem pontosan a kérdést, de számomra nyilvánvalónak tűnik, hogy igen.


Talán valaki tud tapasztalatból is válaszolni, ha bár akkor már írt volna.

2016. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!