Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen bakikkal találkoztat...

Ti milyen bakikkal találkoztatok eddig az edzőteremben? :D

Figyelt kérdés
Múltkor egy 40 év körüli tag, aki igazából nem is volt olyan rossz kondiban(értem ez alatt hogy átlag 40 évesekhez képest) két 19-es kézisúlyzóval "emelt előre". Úgy képzeljétek el hogy megfogta a súlyt, és enyhén előredőlt a térdeit behajlítva, kezeit hátrébb húzva, majd egy határozott mozdulattal kiegyenesedett, behomorított, felállt lábujjhegyre és így lendületből emelte előre a két súlyt egyszerre. Esküszöm úgy nézett ki mint egy síelő aki 80-al repeszt a pályán de még hajtja-hajtja hogy gyorsabban menjen. Sírni tudtam volna a nevetéstől csak az a kár hogy nem volt nálam teló hogy levideózzam.:DD
2016. márc. 15. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En mar talalkoztam pár erdekes esettel :D azt igen birom amikor rá pakol egy csomo suly es rosszul csinalja a gyakorlatot mert nem birja el ,ezt nagyon sokan elkovetik

Meg a huzockodas :D nem tudja magad 1x se felhuzni csak ott log es a labaival probal mozogni meg ugy picit ugrandozik logva,miközben ott a huzockodo rud ami alatt van olyan térdelő resz es ott be lehet allitani hogy mennyivel segitsen fel

2016. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fickó a pozitív padon az ülést nem rögzítette rendesen, így nyomás közben lecsúszott alsó a holtpontig és szájba vágta magát a rúddal.

Egy 15 éves forma srác fekfenyomáshoz felrakta az erőövet, de fordítva. A hasán volt az a rész, amineka derekát kellene szorítania.

A legemlékezetesebb, mikor a kissrác nekifutásból ugrott fel a keresztcsiga húzódzkodójára és előre lendülve berúgta a tükröt.

2016. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy megcsuklott a kezem és fejbe b*sztam magam egykezes nyomásnál.


Elfelejtettem ,hogy van egy ilyen saroktámasz vagy mi mögöttem és zakóztam egy jót katonai nyomásnál.


Elszakadt a sodrony és tarkó mögé húzásnál max súllyal nyomtam magam tarkón.


Lábtolónál először volt szerintem a tag és térden ütötte a súly.


Egykezes bicepsznél eldobtam a súlyt és betörtem egy ablakot.


Felhúzásnál akkorát fingottam, hogy termet kellett váltanom, majdnem gatyát is.


Lelkes, de tudatlan kezdő voltam : )

2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

... és nem tudom miért írok minden mondatot külön sorba.


De iszonyat jól tud esni.

2016. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözőben egy gyerek meztelenül (ment fürödni) lehajol és egy rohadt nagyot fingot de nagyon nagy volt:D(többen voltunk bent)

Egy csávó a drótot úgy szakította el a hátgépben, hogy full rángatta a szűk lehúzást.

Amikor még csak pár hete kezdtem lejárni a teremebe mentem egyik nap edzeni és aznap (asszem) váll láb volt, és lábazni full elfelejtettem a buszon fordultam vissza lelábazni :DD.

Ugyan úgy kezdőként guggolásnál a nagy csigolyámra raktam a rudat és egy hétig alig tudtam forgatni a fejem.

Tricepszezésnél (csigás letolás) egy gyereket megkértem, (mert vetkőző sorozat volt) hogy vegye lejjebb a súlyt 10kgonként. Na most ezt úgy képzelte el a gyerek (pl) 30kgal tolok le és lefele növekednek a súllyok milyen logikus a lapsúlyok és úgy vette lejjebb, hogy konkrétan 40re rakta azaz nem a súlyt vette lejjeb hanem azt a dugót(vagy mit:DD) rakta lefele 10kgal:D.


Hirtelen ennyi.

2016. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer bicepszezésnél annyira elfáradt a karom, hogy alig bírtam visszarakni tárcsákat a tartóra.
2016. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én otthon edzek, a kozepsuliban voltam utoljára teremben. Akkor még nem csináltam komolyan, csak ugy poénból a haverokkal. Egy időben az volt a szokasom hogy fogtam 50 kilót es kiloktem fej fölé. Ezt párszor gond nélkül eljátszottam, de egyszer elvesztettem az egyensúlyom és a súlyzó hátrafelé a foldre zuhant. Fel is szakította a padlót mert a rudjaval érte el.

Amúgy elég vékony voltam, 19egynehany centi és 68 kg körül.

2016. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

S még azt gondoltam, hogy én járok retardáltakkal egy edzőterembe :D



Az egyik srác szépen elmagyarázta egy kezdőnek, hogy mit és hogyan kell csinálni guggolásnál. Nagyon jól elmagyarázta, teljesen szakszerűen. Majd felvette az övet, feltekerte a bandázst és csinált egy 10 centi mélységű pukedlit 120 kilóval tízszer, ordítva :D


A lábtolónál még egyszer nem láttam értelmes végrehajtást, normálisan beengedve...


A húzódzkodás szintén poén. Általában lábbal belerúgnak vagy ha már "haladó" a szint, akkor Crossfit húzódzkodás van, félig felhúzzák magukat a rúdtól "hátra", majd egy jó nagyot lendítenek előre a felsőtestükön. Ha 12 húzódzkodásnál valaki többet meg tud csinálni lendület nélkül, az vagy rohadtul izmos, vagy rosszul csinálja.


A múltkor tolódzkodtam súllyal. Nekem nagyon bejön. Két srác meglátta, felb*sztak magukra kétszer annyi súlyt és csináltak 100x3 1/4 tolódzkodást, majd elkönyvelték magukban, hogy valamit nagyon jól csinálnak :D


Szintén két 15 éves gyerek nézte, ahogy vádlizom:


Úristen, ez XY kilóval csinálja, én sosem leszek ilyen erős. Meg sem tudom mozdítani.

Mire a másik: "Áááh, ezek csak fel vannak nyomva. Nem ér annyit az egészséged. Majd ha abbahagyja, leereszt, ezek az izmok porból vannak." Majd folytatták az "edzést", ami kb annyi volt, hogy belenyomtak 12-őt a súlyba, majd mint akik éppen teadélutánon vannak - semmi erőlködés, semmi súly - beszélgettek tovább. :D


Rózsaszín csaj a guggológépen 5 kilóval csinálja a 326. ismétlését: "Szia! Nem zavarsz, éppen edzek, közben beszélhetünk."


Srác guggol: Kiemelte a 100 kilót. Kérdezte az edző, hogy ne vegyen-e lejjebb belőle? "Nem kell, nem kell."

Még a teremedző is azt nézte, hogy ebből baj lesz...De magabiztos volt a gyerek. Lépett hármat hátra. Egyszercsak fogta magát, összeszakadt a szó szoros értelmében, majd a biztonsági rúdra ejtve a súlyt, miközben ő alatta volt végig, kihasználva, ahogy visszapattan, felállt vele. Ezt megcsinálta 6x majd megfordult és annyit mondott: "Megy ez, nem súly."

:DDD


Januári tinilányok a kétezredik, totál gerincgyilkos felülés után: "Na így kell ezt, tesiórán is simán ment."


A végére pedig a heti adag:

Tricepsz letolás csigán. Tolom a súlyt, elég sok van rajta, állnak ketten, nézik, csodálkoznak, beszélgetek velük. Odajön egy gyerek a semmiből: "Áhh, ez nem súly, megy ez nekem is." Odaengedtem. Megfogta, kikapta a súlyt, teljes testből lerántotta, majd visszaengedte az álláig, ahonnan testből lerántotta, majd csuklóból letekerte ötször. Visszatette: "Nem olyan vészes."

:D

2016. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszarás. :D
2016. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!