Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is tegyek szénhidrátot az...

Így is tegyek szénhidrátot az edzés utáni fehérje shake-be?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy most fogyni akarok egy kicsit, mert több éve csak tömegelek. De olyan lassú tempóban szeretnék fogyni, hogy ne veszítsek izmot, sőt, hogy egy kis izmot akár szerezzek is közben.

Így is rakjak szénhidrátot a shake-be?


2016. márc. 3. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahha
2016. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak összetett ch legyen, ne cukor.
2016. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kalória minuszban nem fogsz izmot felszedni, mert ahhoz kalória plussz kell.
2016. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam diétában, nekem nagyon hiányozna a többi étkezésből az a szénhidrátmennyiség, amit így 10 másodperc alatt legurítanék és amúgy szinte meg sem érezném, de nem vagyunk egyformák.
2016. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan tempóban akar szálkásítani (s ha nem bénázza el, ténylegesen így is tesz), hogy minimalizálja az izomvesztést :)

Izmot nem fogsz szerezni, már a kezdő effektusra sem számíthatsz, mert nem vagy kezdő. Az alapokat így évek után összeszedhetnéd. Izomnöveléshez kalóriaplusz kell (tömegelés), zsírvesztéshez deficit (szálkásítás). A kezdetek után váltogatod a kettőt...


Hogy eszel-e szénhidrátot és milyen formában edzés után, az a te dolgod. Nincs fix recept, kinek mi jön be.

2016. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tisztan eszik akkor fog csak nagyon pontosan kell beloni a kajat en tomegelek mar vagy 5 honapja es talan meg szalkasabb is vagyok ehhez mit szolsz dorian?
2016. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól belőtt étrenddel, lassú tömegeléssel nő az izomtömeged természetes, a zsír marad rajtad ugyan annyi viszont mivel nőtt az izomtömeged csökkent a tzs%. De ez nem egyenlő azzal hogy kevesebb rajtad a zsír, nem fogyott belőle semmi.
2016. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!