Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Volt 3 hét kihagyásom, ma edzettem újból, mert nagyjából jól vagyok már. Teljes testet csináltam, a korábbi súlyokból levettem, egyedül bicepszre raktam fel +5 kilót. Majd bevizeltem annyira nem bírtam. Guggoltam, úgy, hogy az alkaromon volt a rúd. Remegtem utána. Aztán merev lábas felhúzást csináltam szokásos súllyal, megint remegtem, de még jobban. A lábgyakorlatoktól alig kaptam levegőt. Fekvenyomásnál fél percet pihentem ahogy szoktam, második szériába alig ment ki 8. Utána pihentem 1-2 percet és bírtam, de az utolsó széria majdnem rajtam maradt. Ezenkívül kifulladtam, a szememen kidagadtak az erek, de nincs bevérzés. Nem nagyon szoktak pedig kijönni az erek nekem. Bicepszem majdnem felrobbant, kidülledt az ér gyakorlat közben, majd szétszakadt a karom. WTF???

2016. febr. 26. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Vissza kell szoknod.


"Guggoltam, úgy, hogy az alkaromon volt a rúd."

Ennek mi értelme van?

2016. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak így tudtam most. Nem vettem bérletet és itthon nyomtam. Elölguggolást nem tudok. Nagy súlyt meg rizikós a tarkómra csapni állvány nélkül. Ezért.

Jövőhéttől meg veszek bérletet.

2016. febr. 26. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hát alatt elszokik a tested a súlyzóktól,2 hét után újra a régi leszel,teljesen visszaszoksz
2016. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaja ennyi, kicsit elszoktál de majd visszarázódsz. Azért ésszel.
2016. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké. :)
2016. febr. 26. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:

"az alkaromon volt a rúd"

Zercher guggolásra gondolsz?

2016. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Guggolásnál nem a tarkódra kell rakni a súlyt,hanem a csukkyára
2016. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem oda, csak én tarkón guggolásnak hívom. A csuklyán guggolás nem hangzik túl jól. Valahogy meg meg kell különböztetni az elölguggolástól.


És igen, arra gondoltam.

2016. febr. 27. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod sima guggolásnak?:D hiszen az az alapgyakorlat, a többi a sima guggolás variációi
2016. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az elölguggolás valamivel jobb. Én inkább ezt preferálom. Ezért is szeretem megkülönböztetni. Csak a földről nem tudom felvenni a súlyt az elülső pozícióba, mert nincs hozzá technikám és nem akarom, hogy 80 kilóval mellbe vágjam magam vagy leesen és feltörjön a padló. Viszont egy állványról kényelmes felvehető számomra.
2016. febr. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!