Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt velem bicepszezés...

Mi történt velem bicepszezés után?

Figyelt kérdés
2 hónap után kezdtem újra,hétfőn megvolt a mell,másnap szokásos izomláz,de semmi több.Szerdán megvolt a bicepsz,csütörtökön mikor ébredtem gondoltam semmi extra nem lesz,másképp sem szokott izomlázam lenni a bicepszemben.Ennek ellenére nagyon is éreztem hogy van izomláz,és társult is mellé még valami.Csütörtök őta nem bírom kiegyenesíteni a két karom,mert hihetetlenül ég mikor próbálnám.Olyan mintha nyújtani akarnék vagy spárgázni.Ha nagy nehezen kiegyenesítem a karom és úgy tartom 2-3 percen keresztül,akkor elmúlik a fájdalom,de ha behajlítom és újra ki akkor megint érzem hogy fáj.
2015. febr. 21. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Le lett nyújtva miután edzettél?
2015. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem,nem szoktam nyújtani edzés után
2015. febr. 21. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez a probléma. A nyújtás még fontosabb mint az edzés (szerintem), ugyanis ha nem nyújtasz le, az izmaid beállnak, és nem engedik később a teljes kinyúlást. Ezáltal pedig olyan tartásbeli problémákat okozhat, ami később a gerincedet, térdet, bokát, csípőt nagyon terheli, és kicsinálja. És még szarul is néz ki.


N Y Ú J T S. (mellesleg az izomépítés számára is jó)

2015. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják, hogy 2-3 hónapig átmozgató edzés kell, ha újra kezded akkor is. Na meg aki az edzés után nem nyújt le, az ne sírjon utána :D
2015. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és amúgy bemelegítés van edzés előtt?
2015. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ezt leírtátok,dee ez még nem segít a jelenlegi problémámon :) oké,ezután nyújtok,de most mit csináljak? :)
2015. febr. 21. 13:52
 7/9 A kérdező kommentje:
belemegítés van,persze :)
2015. febr. 21. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
A nyújtás nagyon fontos!!! Várd meg még elmúlik.
2015. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BigD. válasza:
hűsítő lóbalzsam.
2015. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!