Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem tudom jol megedzeni...

Miert nem tudom jol megedzeni a tricepszem?

Figyelt kérdés
Sok mindent kiprobaltam es valahogy nem erzem ugy az edzes soran mint pl a bicepszet. A homlolraengedes kozben se erzem azt h egne az izmom mint mas edzesek soran. Szerintem szabalyosan hajtom vegre a gyakorlatokat. Kisebb sulyokkal kene dolgoznom?

2016. febr. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen ismétlés megy? Nekem tricepszre az izolációs gyakorlatoknál a 10-14 közötti ismétlésszám jön be.
2016. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tricepsznél nekem is a 10-14 közötti ismétlés a jó.

Vagy az ismétlésszámod kevés, vagy a súly, de lehet, hogy mindkettő.

2016. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szabi.L ***** válasza:
Szerintem itt az edzéstechnikával lesz a hiba. Próbáld meg kisebb súllyal, ha úgy sem ég az izom, akkor szinte biztos, hogy valamit rosszul csinálsz.
2016. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomjál fekve és szűken rendszeresen.
2016. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10-12 ismetles es kb annyival vegzem a gyakorlatot amennyivel még eppen megy. A sulyoknal emeljem folyamatosan a sulyt sorozatrol sorozatra vagy maradjak ugyan annal?
2016. febr. 25. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd már le pontosan hogy néz ki egy tricepsz edzésed, mert ebből sok nem derül ki. Nem egy nehezen érezhető izomról van szó egyébként
2016. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Letolas csigan 4x10-12

Homlokra engedes 4x10

Tricepsz nyujtas fekve keresztbe engedve 4x8-10

Tricepsz nyujtas csigan vetkozobe utolsonsorozat bukasig

2016. febr. 26. 18:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a mai edzesem volt, izom erzetem volt most jol csak bedurranas nem nagyon
2016. febr. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!