Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó tömegnövelő étrendne...

Ez így jó tömegnövelő étrendnek tűnik szerintetek?

Figyelt kérdés

Első étkezés: 08:00


Banán 1db

Zabpehely 100g

Pro Nutrition Gigant Pro Mass 1 adag

B-Complex tabletta 1db


Második étkezés: 10:30


Csírkemell, vagy esetleg halfilé 100g

Rizs 63g

Fagyasztott brokkoli, vagy zöldborsó konzerv 100g



Harmadik étkezés: 13:00


Csírkemell, vagy esetleg halfilé 100g

Rizs 63g

Fagyasztott brokkoli, vagy zöldborsó konzerv 120g


Negyedik étkezés(edzés): 15:30 (edzés utáni gyors fehérje +ch)


3 kanál Gigant Pro Mass + 2 kanál Dextróz (kb 122g ch és 40g fehérje)


Ötödik étkezés: 16:30


Rizs 125g

Csirkemell, esetleg halfilé 120g

+ néha valamilyen zöldség


Hatodik étkezés: 19:30


Sovány túró 200g

Lenmagolaj 10g


Hetedik étkezés: 22:00


Lenmagolaj 10g


Hozzátenném, hogy 190cm magas vagyok, 87kg, heti 5x edzek, minden nap egy izomcsoportot:


Hétfő: Kar

Kedd: Láb + Has

Szerda: Mell

Csütörtök: Váll

Péntek: Hát + Has

Szombat - Vasárnap: Pihenőnap



2016. febr. 15. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is ittam évekig, de az a tapasztalat hogy hülye voltam, mert bevettem a dumát. Jó ideje nem megy gyors ch, semmi változás, csak annyi hogy nincs hányingerem, mint a gyors ch-tól. Akkor minek?
2016. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Reggeli banánt edzés utánra tenném.
2016. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én még mindig gyors ch-t iszom edzés után, de szőlőcukrot az életbe nem használtam erre a célra.
2016. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Full tapasztalatból mondom hogy baromság a gyors ch, sehonnan nem jött semmi hír, a testépítő média, a cégek mind azt szajkózzák még mindig, hogy az kell az edzés után. 39-es te mindig ugatsz csak azt nem tudom minek. Békülj ki anyáddal inkább.
2016. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás, valamint semmi értelme teliba_ni magadat dextrózzal edzés után. A Vitargo meg drága, inkább azon a pénzen veszek 100 tojást amit a hónapban edzés utánira ch-ra költenék. Többet ér, hülye marketing duma, hogy "kell". Nem kell, csak az amúgy is horror árú cukrokat akarják ránk húzni. Ráadásul én pl. egy testépítő étrendkiegésztő csomagjában sem láttam gyors ch-t. :D
2016. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A Gigant Pro Mass tömegnövelőben, egy adag 70g, tartalmaz 38.57g ch-t, ebből állítólag 17.48g cukor. Zöld Jumboban ha jól emlékszem több chvolt, vagyis tele volt cukorral, mivel nehezen hízó vagyok, ezért egyszer kipróbáltam a zöld jumbot, ami hatásos is volt. Mivel most a jumbo nem jött össze, gondoltam kiegészítem a már meglévő GPM-t egy adag dextrózzal.
2016. febr. 16. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!