Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó tömegnövelő étrendne...

Ez így jó tömegnövelő étrendnek tűnik szerintetek?

Figyelt kérdés

Első étkezés: 08:00


Banán 1db

Zabpehely 100g

Pro Nutrition Gigant Pro Mass 1 adag

B-Complex tabletta 1db


Második étkezés: 10:30


Csírkemell, vagy esetleg halfilé 100g

Rizs 63g

Fagyasztott brokkoli, vagy zöldborsó konzerv 100g



Harmadik étkezés: 13:00


Csírkemell, vagy esetleg halfilé 100g

Rizs 63g

Fagyasztott brokkoli, vagy zöldborsó konzerv 120g


Negyedik étkezés(edzés): 15:30 (edzés utáni gyors fehérje +ch)


3 kanál Gigant Pro Mass + 2 kanál Dextróz (kb 122g ch és 40g fehérje)


Ötödik étkezés: 16:30


Rizs 125g

Csirkemell, esetleg halfilé 120g

+ néha valamilyen zöldség


Hatodik étkezés: 19:30


Sovány túró 200g

Lenmagolaj 10g


Hetedik étkezés: 22:00


Lenmagolaj 10g


Hozzátenném, hogy 190cm magas vagyok, 87kg, heti 5x edzek, minden nap egy izomcsoportot:


Hétfő: Kar

Kedd: Láb + Has

Szerda: Mell

Csütörtök: Váll

Péntek: Hát + Has

Szombat - Vasárnap: Pihenőnap



2016. febr. 15. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szar tömegnövelőt meg a gyors ch-t elfelejteném sürgősen de egyébként biztos jó bár nem számoltam össze a makrókat. Ez a pont 63g rizs hogy jön ki neked? Miért pont 63
2016. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amit az előző irt, az igaz, max edzés után 1 adag gigant pro, de akkor minek hozzá + cukor? Reggel nem kell. Este ha van túró+lenmagolaj, mért van még egy étkezésnek még1x lenmagolaj?
2016. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egész jó. Kb 2500 kcal.

1. Szerintem kicsit kevés a ch. Én felvinném 300-ra a rizst.

2. Ez a Gigant akármi egy tömegnövelő? Helyette legyen fehérje, mondjuk MHN Whey. Reggel nem jó tömegnövelőt enni. A reggelidben legyen fele annyi zab, és 3 db tojás menjen.

3. Az edzés után tömegnövelő mellé felesleges plusz ch. A tömegnövelő mind átbaszás. Mint írtam, MHN Whey + valami ch, de ne dextróz, hanem mondjuk Full Force SuberCarb Fast, vagy valami zabliszt féleség.

4. Hetedik étkezés 10 g lenmagolaj??? A hetedik étkezésed legyen olyan, mint a hatodik és rakjál bele valami zöldséget. Én 250 g túrót eszek, mert a tégelyes túró pont annyi.

5. A hatodik étkezésed meg lehetne valami olyasmi, hogy 40 g rizs + 10 g lenmagolaj + zöldség + valamennyi hús. A 320 g húsod négyfelé oszd, a 2. 3. 5. 6. étkezésbe 80-80.

6. Nem kezdenék karral, a kart tenném péntekre. Mell és váll is lehetőleg minél távolabb egymástól. A hast pont a két legnagyobb izomcsoport mögé rakod? Én az egyiket fix, hogy a váll mögé raknám.

2016. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tömegelőt felejtsd el. Helyette normális táplálékból vidd be a szénhidrátot. Én napi 4-5x eszem rizst, kajálásonként 125g. Ez a 2x65+125g édeskevés. Még tömegelő mellett is. Valamint a lenmagolajat vedd ki estére, totálisan semmi értelme.

Valamint nyugodtan lehet több féle zöldséget, tojást, teljes kiőrlésű tésztát beiktatni. Halfiléből gondolom nem a 8-10eft/kilós árút nyomod, ami valóban jó minőségű, nem foszforozott vacak pangsius. Így azt is kiiktatnám.

2016. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az a sok cukor kuka, leírtak mindent a többiek!
2016. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Milyen nagy ellenség lett a gyors ch...

Ha megnézitek az 1 évvel ezelőtti kérdéseket,mindenki a gyors ch mellett volt.:D

2016. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én tömegnövelőmben most is van kb 30gr, de nem 120 mint a kérdezőnek. Egy átlag ember ennek a 2-3x osát beviszi napi szinten, szerintem heti 3-4 edzés után ennyitől senkinek nem lesz baja.
2016. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyi gyors ch-t szerintem soha senki nem ajánlott, max edzés után, akkor most sem rossz, de nincs értelme.
2016. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiségről van szó,hanem a gyors ch-ról.Mostanában mindenki ellenzi.Az az érdekes,hogy sokan évekeig ittál edzés után,most jött a hír,hogy nem jó,így ők is ezt állítják.Ennyit a tapasztalatról.
2016. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*évekig,itták
2016. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!