Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmondanátok a véleményeteket,...

Elmondanátok a véleményeteket, hogy így megéri-e meg ilyenek? Tapasztalatok is johetnek.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,180cm és 66kg. Növelni szeretném az izomtömegemet igy kb 70-75kg-ra. Ajánlották, hogy szedjek tankot edzés után. Erről a tankról szeretnék véleményt kérni. Kb úgy heti kétszer-háromszor tudnok kondizni és van heti két küzdősport edzésem is. Így megéri szedni?
2016. febr. 13. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvetted már? Ha nem, ne is vedd, ha igen, igyál egy adagot edzés után, de mellé még kéne fehérje, mert nulla ami benne van. Legközelebb vegyél egy sima tejsavót és bele összetett ch, akkor nem cukrot veszel drágán.
2016. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Szerintem a tank fogyasztása elég nehézkes. Ráadásul nem 75 kg, hanem inkább 75 t leszel ha elfogyasztasz egy egész példányt. Plusz megfekszi a gyomrod mert az nem tartalmaz elég sósavat ekkora mennyiségű acél megemésztéséhez.


Amúgy ha dupla annyi lenne a feherje%-a, akkor még jó is lenne. Így szerintem sem éri meg.

2016. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Cukorkupac.
2016. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két féle ember létezik aki tömegnövelőt ajánlgat másoknak. Az egyik totál laikus, a másik meg csak pénzt akar keresni.
2016. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!