Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig fogyjak?

Meddig fogyjak?

Figyelt kérdés
Kihagyás után újrakezdtem az edzést, viszont elég rendesen meghíztam. egy év alatt felszedtem kb 15kg fölösleges. Jelenleg 187cm vagyok és 101 kg. Már elkezdtem a fogyást, három kiló le is ment. Arra lennék kiváncsi, hogy meddig érdemes fogyni / mikor érdemes elkezdeni tömeget növelni?

2016. febr. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig jónak nem látod magad, ahonnan úgy gondolod mehet, ezt mi nem mondhatjuk meg.
2016. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem? Kor? Amúgy ideális súly a 70-87kg. Én amíg nem lennék kb 90kg, addig sétálnék/futnék (max 30percet)/bicikliznék/korcsolyáznék/úsznék. Legalábbis én nem terhelném a bokámat stb, ha megvan a 90kg, akkor elkezdenék tömeget növelni, izmosodáson lenne a hangsúly, utána pedig egy 85kg lenne a célom a te helyedben. Amúgy ha van bármi kérdésed, írhatsz nekem!
2016. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú, 16 éves. Futást azt későbbre is hagyom. Így magával a tömegelés/szálkásítás folyamattal kapcsolatba nincs kérdésem, elég jól tájékozódtam róla egy-két év alatt :D Csak ebben vagyok most bizonytalan, de akkor szerintem belövöm magamnak azt a 80-85kg-t.
2016. febr. 10. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlen kielégítő választ adni... mivel nem tudjuk mennyi hús van rajtad. Szerintem méresd meg a testzsírszázalékod. Kórházakba gyógyszertárakba vannak ehhez berendezések. Neten megtalálod. Én a 15% testzsírt tűzném ki célul. Arra már szép óvatosan lehet halmozni egy kis "masszát" majd lepucolni. 20% fölé ne menj azután se! Amíg tart a diéta semmiféleképpen ne vegyél vissza a súlyzós edzés intenzitásából!
2016. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!