Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 36 éves túlsúlyos srác vagyok...

36 éves túlsúlyos srác vagyok aki elkezdene edzeni.176cm 103kg vagyok erős testalkatú, deréktájon felesleggel. Fogyjak le, vagy építsek izmot, mert lejön később az edzések alatt rólam?

Figyelt kérdés
(Mezomorph alkatú voltam, de már elmúlt :D)

2015. okt. 29. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
kezd el, aztán meglátod hogy alakulsz
2015. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"elmúlt" :D

Bocsi csak ez olyan viccesen hangzott, mint valami köhögés elmúlt :D


Sztem fogyásra koncentrálj, nyilván súlyzós edzéssel kombinálva

2015. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


amúgy fogyj le, a túlsúly nem tesz jót a szívednek, ha most elkezdesz tömegelni, még ha izom is jön, az akkor is csak plussz túlsúly.

2015. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyinél szerintem szálkásíts előbb valamennyit... Jobb az egészségednek, jobb a kinézetednek...
2015. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik konkrétan, de egy 36 éves (felnőtt ember) hogy lehet még srác? :D
2015. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor előbb szálkásítás és edzés (gondolom, hogy izomból ne veszítsek annyit), utána meg nekieshetek a súlyoknak.
2015. okt. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!