Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon erős vonzódással/kötődé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős vonzódással/kötődéssel valaki iránt mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem szerelemről van szó, csak van egy srác akit mindig látok a suliban és rettenetesen tetszik, ahogy belépek az ajtón egyből keresem hogy itt van-e, ha pedig meglátom elpirulok, alig tudok ránézni, nemhogy még "jelezzek" is neki. Párszor már ő is megnézett engem egy pár másodpercre amitől abban a pillanatban el is bíztam magam, de rájöttem, hogy ez teljesen természetes. Egész nap rá gondolok, alig várom még a hétfőket is, csak hogy egy fél percre is, de lássam. Már megzavarodok ettől, mit tehetnék?

16/L



2015. szept. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit:) Ha tetszik teljesen természetes :) de ha akarsz valami komolyabbat írj rá;) es beszéljetek ;) hajrá!
2015. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak a nevét sem tudom, kb 1 hete kezdtem el felfigyelni rá, és most jött elő ez a dolog..:)
2015. szept. 29. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
egy srác azért is figyelhet rád ritkán, mert nem akarja hogy azt hidd tetszel neki, és nem mer lépni, velem is ez van, tetszik egy csaj alig nézek rá, mert még össze kell szednem a bátorságom hogy megszólítsam:D
2015. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézz rá,és mosolyogj
2015. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalább jelezné ha ő is így érez..:D
2015. szept. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!