Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beteg voltam. Csinálhatom...

Beteg voltam. Csinálhatom állat módon, ami a csövön kifér, idegből, az edzést?

Figyelt kérdés

Vasárnap sem edzettem már, hétfőre lebetegedtem elég keményen, fogjuk rá, egészen máig, de úgy érzem holnap már kész vagyok arra, hogy újra elkezdjem az edzést, nagyon gyengének, és összeesettnek érzem magam.

Nos, e kis kihagyás után, mehet a fent emlitett módon az edzés? Vagy csak finoman, mozgassam át az adott izomcsoportokat, amire elkezdek edzeni?



2016. febr. 10. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendbe jöttél, mehet rendesen, de ne most akarj csúcsot dönteni, ha még nem teljesen, le sem mennék.
2016. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már jol érzed magad ,akkor edzhetsz,de most még ne csinálj nagyon brutal edzést ,inkabb csak szépen finoman.
2016. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-2 edzést óvatosabban.
2016. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lazán kezdd, mert sérülés lesz vagy visszabetegszel. Én elmentem enyhe torokfájással, nyomtam szakadásig, estére már alig éltem.
2016. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak lazán, megfogadom tanácsaitokat.
2016. febr. 11. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
punci vagy, ha nem téped szét a vasakat.
2016. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!