Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kerek, feszes fenék mennyi...

Kerek, feszes fenék mennyi idő alatt érhető el? (Lent több)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (nem sokára 15) el kezdtem edzeni egy hónapja, 165 cm vagyok és kezdéskor voltam 56 kg ,most pedig 58 kg. Izomra megyek, tehát fogyni nem szeretnék. A testzsírszázalékot most mérték nem rég suliban, 17 % volt. Naponta edzek, kivéve vasárnap. Edzés után megiszok ~32 g szénhidrátot és ~35 g fehérjét (shake). Egészségesen táplálkozom, odafigyelek az étkezésekre. Ha folytatom ugyanígy, mennyi idő alatt lesz észrevehető a változás?

2016. febr. 8. 20:41
 1/7 Szabi.L ***** válasza:
100%
Centikben akár hónapok alatt látszódhat, de ahhoz hogy szemre is látszódjon kell 1 év minimum.(kezdési szinttől is függ)
2016. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen a genetikád, most honnan indulsz. Amúgy egy jó forma az év-évek melója.
2016. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég jó a genetikám, kiskorom óta izmosabb vagyok, mint az átlag, és viszonylag hamar izmosodom. Mióta létezem sportolok. Most a konditerem mellett még kézilabdázom heti 2/3szor.
2016. febr. 8. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
:)
2016. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
48%
Okés, de most is kiskorú vagy még. Mindegy, majd egy év múlva izmosabb lehetsz. Nem megy ez gyorsan, főleg lányoknál nem.
2016. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ment a zoldkez 😄👍
2016. febr. 8. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaja, türelem. Még a szervezeted is fejlődésben van, nincs úgy kialakulva semmi, mint a felnőtteknél.


Csak csináld tovább, pár hónap múlva már látszani fog.

Ilyenkor kell elkezdeni, hogyha később bármi változik az életedben, akkor a jó alap már meglegyen.

2016. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!