Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen szedhetek edzés...

Xbox imádo kérdése:

15 évesen szedhetek edzés előtti bedurrantót?

Figyelt kérdés
Küzdősport edzés mellé szedhetek fokozókat?

2016. febr. 7. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Igyál meg egy kávét ha fáradt(!) vagy.
2016. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is csak kávét tolok. Abba nem eszméletlen sok a koffein de jó az is.
2016. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia. Rendben köszönöm, és már valamiféle készítményt tudnál mondani amit fogyaszthatok edzés előtt ? :) Aami segít fáradékonyságot legyőzni:D
2016. febr. 7. 23:54
 4/13 anonim ***** válasza:

Aludd ki magad. Nem hiszem el, hogy 15 évesen te kb. minden edzés előtt annyira fáradt vagy, hogy feltétlen kell valamit tolnod. Nem kell mindenre szedni

valamit.

2016. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen max heti 1 szer elég csak ha fáradt vagy.
2016. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Küzdősportnál csak hátráltat a bedurranás.
2016. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én se vagyok valami friss, amikor elkezdem, de közben azért kellően felébredek, vagy én csinálok valamit rosszul? Nekem se világos, miért kellene valamit szedni előtte...
2016. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igyál elég vizet... Minden 20kg-odra jusson napi 1 liter, tehát, ha pl 60kg vagy, akkor 3 liter/nap...

Semmi szükséged ennyi idősen lórúgás adag koffeinre...

Ha fáradtnak érzed magad, annak oka van... Vagy nem pihened ki magad, vagy nem fogyasztasz elég vizet, vagy egyszerűen beteg vagy.

2016. febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valami mindenképp kell, akkor stimulánsmentest válassz, már van minden cégnek.
2016. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, a sok koffein tönkreteszi a keringésed, mint ahogy nekem is. Olyan vagyok nélküle 18 évesen, mint a mosott szar. Mondjuk már vele sem érzem a réginek magam, akármennyit pihenek...
2016. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!