Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 év után sem megy a tömegnöve...

1 év után sem megy a tömegnövelés, pedig megvan minden teremtve, vitamin, zsírok, edzés, a szénhidrát miatt nem jöhet a tömeg?

Figyelt kérdés
500g rizst kéne megennem ami igen sok és kivitelezhetetlen munka miatt hisz nem tudok egy nap 5-6x enni, de 4 alkalom az kivitelezhető, és egy egész mellehúsát, 65kgosan, 6-al számoltam a szénhidrátot, 2g-al a fehérjét. A lenolajat minden étkezés után egyem egy kanállal?
2016. febr. 5. 19:32
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
Ha négyszer eszel többet az is ugyanolyan jó. A napi bevitel legyen meg.
2016. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van. Ha kétszerre eszed meg az egészet, akkor is fejlődni kell.
2016. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De nincs minden megteremtve. Kaja pl szerinted is kevés.

Több kalória kell és kész. Zsír vagy szénhidrát.

2016. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Igen, emelheted a zsírt is, ha már a ch most 6g x ttkg.
2016. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a pihenés, plusz nincs napirended..


az ilyen kigyúrt izommajmok, nem melóznak semmit, mert nem ebből élnek.


Napi 4-5 órát edzenek és 12-14 órákat pihennek és táplálkoznak.


Aki meg nem az meg nyom magába mindent hogy kinézzen valahogy..


Mellesleg szerek nélkül látható eredmény csak évek alatt érhető el, de azt tudni is kell valahogy finanszírozni azt az életmódot..


Hiába eszel, ha nincs időd emészteni mivelhogy nem pihensz...

2016. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ötösnek igaza van. A sitten is azért pattintják ki magukat, mert csak edzeni kell, pihenni meg enni. Ha téged idegsít egy idióta főnök meg állandó idegbe vagy meg reggel nyolcra jársz dolgozni és este ötkor van vége, akkor az szopóág. Ha meg a szalag mellett állsz vagy keményebb fizikai melót csinálsz, akkor az még nagyobb cumi.
2016. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg így van már 2-3 nap 12 óra után mindig kb összevagyok szakadva kinézetre.
2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pl. én most suliba jarok, tudok eleget pihenni,kajám az olyan amilyen...de probalok minden tolem telhetot megtenni, és fejlodok.Igaz lassan, de biztosan. Viszont nyáron elég nehéz fizikai munkat végeztem ,enni sem tudtam annyit amennyit szerettem volna, igy nem tudtam egyaltalan fejlodni ,max. csak a szintet tudtam megtartani.
2016. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te tokeletes peldaja vagy annak hogy parosul a nagy kaloriaelhasznalas az apro etvagyyal.

Melyek azok az elelmiszerek amelyek ugy latnak el kaloriaval hogy nem laktatnak? A "szemét" kaják. Nem tudsz megenni 500 g rizst oké. Egyél meg 3-400-at es edzes utan vagy mikor mar a rendes kaja bement este egyel mondjuik csokoladet, vagy valami peksutemenyt, vagy igyal ilyen 100 %-os gyumolcslevet

2016. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a rizs semmit se ér, alig eszek és amúgy is gyűlölöm már. Zabpelyhet eszek naponta 2X legalább kb. 100g-ot alkalmanként mikroban felmelegitve vizzel meg kakaóval hogy valami ize legyen. Nagyon jól telit, energiát ad és sokáig tart és ugye nem zsirosit. Próbáld ki a rizs mellett!
2016. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!