Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mit kéne csinálnom?

Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

A tegnapi hátedzést elkezdtem,de csak pár sorozatig jutottam,mert egyszerűen nem ment az edzés.Ma vállazok,holnap pihenő nap lenne,arra gondoltam,hogy akkor bepótolom a hát edzést.

Mit gondoltok?



2016. jan. 27. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Bepótolhatod, de ha nem ment, lehet jobb ha pihensz vele addig, amikor amúgy is lenne.
2016. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza kellet volna venni a súlyokból és letolni az edzést rendesen. El nemtudom képzelni miért hagytad abba ha már elkezdtesd. Akkor minek mentél le? Vannak szar napok amikor nem lehet ego edzeni, néha ki is lehet hagyni egy napot nem dől össze világ
2016. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul éreztem magam.
2016. jan. 27. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább hagyd ki azt a napot. Egy alkalomtól nem fog leépülni a hátad. Van, hogy betegek vagyunk, ér valami magánéleti szar stb. előfordul. Majd legközelebb odavágsz neki.
2016. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan homályos volt a látásom,és gyengébb is voltam...
2016. jan. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!