Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésen vagyok jelenleg...

Tömegnövelésen vagyok jelenleg. Betartanám a 2,5-3 óránkénti rizs-csirke étkezést.100g rizs/125g csirkemell. De 1 óra elteltével már éhesedek. De óránként nem ehetek nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem aszerint kell enni hogy éhes vagy vagy nem, hanem hogy mennyire zsirosodsz...
2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
semennyire kb. Megvan amúgy. Étel mellé szedem a lenmagolaj kapszulát most már. Pont, hogy igen nem aszerint akarok enni. Csak hamar éhesedtem.
2016. jan. 26. 17:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne kapszulát, olajat vegyél, sokkal olcsóbb.
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Cortez70 ***** válasza:
Egyél többet. Több zsír és több zöldség is mehetne.
2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki, neked hogy a jó. Nekem fura, hogy valaki 1 óra múltál lesz éhes, én a megevése után lennék az, mivel ez kevés étel s nekem bizonyos időpontokban sok kell egyszerre, így működöm. Amikor 5-ször ettem, akkor is sokszáz-1000 kcal volt az ebédem, különben elég morc lettem volna. Biztos nem vagyok ezzel egyedül.

Alapvetően az összbevitel számít, s azért az edzés körüli evés sem mindegy, no meg azt is érdemes biztosítani, hogy a test ne maradjon aminosavak nélkül, most ne írjak le mindent.

De ha valaki nem 3 óránként eszik sokszor, az még nem jelenti, hogy rosszul fejlődne, nem mindenki eszik így a dolgot komolyan vevő testépítők közül sem.

Az éhség igenis fontos dolog, szörnyű lehet éhesnek lenni egy csomót. Én éhesen eszem. Nem éhesen is, mert muszáj, de az könnyebb.


Úgyhogy a helyedben változtatnék valamin. Ha pl. úgy érzem, most több kell, kicsit nagyobb étkezést tartok, rádobok 1-2 tojást, mert az engem speciel laktat, akármi. A makrók persze legyenek rendben.

2016. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100 gramm rizset ugye nem főve számolod hanem nyersen.
2016. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Jaki002 ***** válasza:
Annyi zöldséget egyél meg amennyi húst eszel. Egyébként, ha nehezen hízol egyél 2 óránként.
2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!