Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap fekvenyomás után...

Tegnap fekvenyomás után megfájdult a vállam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Külső elváltozások: mikor tükörbe nézek, akkor a jobb vállamon (leengedett, alaphelyzetben) kiáll egy kis csont szerűség, mondhatni. Enyhe fájdalmaim vannak a mozgatásakor (nem minden esetben)

Érzem, hogy picit feszül és azzal tudnám jellemezni, hogy olyan érzés, mintha ki kellene roppannia.. viszont kibírom nyújtani bárhogy, fejfelé, vagy tudok első váll nyújtást is végezni stb

mi lehet a baj? flector segíthet?


2016. jan. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szemmel látható az elváltozás, akkor mindenképpen megnézetném.
2016. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most kaptam egy hozzáértőtől választ, valszin be van duzzadva a vállizom (pl az első vállam tapádáspontjánál is érzek fájdalmat) ami kicsit megemelheti azt a csontot.

Tegnap eléggé megerőltettem fekvenyomásnál, főleg, hogy most spotter nélkül edztem

2016. jan. 25. 17:55
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
A rotátor köpeny szokott sérülni fekvenyomásnál, pihentetni kell.
2016. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van értelme izületvédőt / erősítőt szedni?
2016. jan. 25. 17:59
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Van, de kevés önmagában, pihentetni kell.
2016. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, plusz ha nem javul, orvos.
2016. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!