Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 38,5cm-es kar 17% körüli...

38,5cm-es kar 17% körüli tzs,178cm/82,5kg már jónak számít vagy még átlagos?

Figyelt kérdés

Állandóan istenítenek az átlag emberek ezekkel a paraméterekkel, de szerintem még zsíros vagyok csak már kezdtem a 6. hét diéta után veszíteni az erőmből, ezért nem csináltam tovább, szinte 0 ch-n voltam már. Igazából volt már 38,5cm-es karom olyan 20-21% tzs mellett, de nekem ez még mindig nem tűnik nagynak, inkább átlagos, látszik, hogy edzek, de azért nem kell elájulni.

19-el megy a szériázás egykezesekkel, szabályosan. Tricepsz gépen pedig 110kg-al, csigán 55-60kg. Csak, hogy érzékeltessek egy kis erőszintet. Szerintetek?


2016. jan. 25. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Edzőteremben átlag, nem edzők között elég jó.

De figyelj, magadnak akarj megfelelni, mert ha nem, akkor kokszfüggő leszel és belehalsz. Ugyanis mindig van nálad jobb,izmosabb,erősebb...főleg ha Magyarországra születtél.


Irigyellek, mert én amikor kezdtem 23-as karom volt, mint egy lánynak, kb hasonlóak a paramétereink, csak nekem a testzsírom jóval kisebb.

2016. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak egy éve ha edzettem amikor már mondták az átlag emberek hogy úristen mekkora kar stb.. Volt talán 36-7, 12% testzsírral.

Egyébként kezdésnek jó. Hobbi szinten nézve teljesen átlagos, egy teremben -legalábbis nálunk - 38-42 az átlag szárazabban.

Testzsír szerintem is magas, tömegelést 12-3%-on a legcélszerűbb kezdeni. Attól hogy gyengébb leszel, még jobban fogsz kinèzni. Persze kisebb leszel, de attól függ mi a célod.

2016. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!