Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boxgépeken mennyi számít...

Boxgépeken mennyi számít átlagos ütésnek egy kb.70 kilós embernél?

Figyelt kérdés
Ha a maximum 999.

2015. nov. 19. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a fene se tudja. van amelyik kilóba mér. van amelyik nyútonba vagy mibe. gépfüggő.
2015. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kocsmai boxgépek egyáltalán nem releváns adatokkal számolnak, ha nincs köcsögségből lekorlátozva pl 997-nél, már találkoztam ilyennel, vagy nincs elrontva az érzékelője még és nem mér bizonyos erő felett, akkor bárki, akinek van fogalma arról, hogyan is kell megütni azt a zsákot, nem csak kéz dolgozik, hanem az egész test, akkor bárki megüti a 999-et... És ezt úgy értem, hogy a feleségem is a maga 60kg-ocskájával is...
2015. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én testből robbanok bele úgymond, és még sem vagyok még a közelében sem. Ezért érdekelne, hogy kinek mennyi jött már össze.
2015. nov. 20. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem belerobbanni kell, hanem elmenni szépen boxedzésre és megtanulni hogyan kell ütni
2015. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni ütni igen, de a belerobbanás jó gondolat. legalább nem csak a karoddal ütsz. irány a boksz terem
2015. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!