Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 38,5cm-es kar 17% körüli...

38,5cm-es kar 17% körüli tzs,178cm/82,5kg már jónak számít vagy még átlagos?

Figyelt kérdés

Állandóan istenítenek az átlag emberek ezekkel a paraméterekkel, de szerintem még zsíros vagyok csak már kezdtem a 6. hét diéta után veszíteni az erőmből, ezért nem csináltam tovább, szinte 0 ch-n voltam már. Igazából volt már 38,5cm-es karom olyan 20-21% tzs mellett, de nekem ez még mindig nem tűnik nagynak, inkább átlagos, látszik, hogy edzek, de azért nem kell elájulni.

19-el megy a szériázás egykezesekkel, szabályosan. Tricepsz gépen pedig 110kg-al, csigán 55-60kg. Csak, hogy érzékeltessek egy kis erőszintet. Szerintetek?


2016. jan. 25. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez még nem nagy eredmény. Csináld tovább és lesz jobb is.
2016. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát mihez képest.. haladásnak nevezhető. De ezt a méregetést másokhoz nem kell túlzásba vinni, mert mindenkinek más genetikája van.
2016. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom.

Haverommal kezdtük 4 hónapja, ő 5 centivel magasabb, ugyan annyi kiló, ugyan annyival, tehát 14-el bicepszeztünk először, de én edzettem előtte fél évet(anyagi okokból nem tudtam folytatni, így visszaestem szépen), ő pedig a semmiből kezdte és szinte ugyan ott tart, mint eddig, mellben pedig sokkal jobb.

2016. jan. 25. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Az átlag embernek ez már jó lehet, sokan már erre is azt mondják, de edzőtermi szinten még nem nagy eredmény, de ennyi idő után nem is lehetne az.
2016. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szertintem jól látod a dolgot, valami az átlagember edzetlenségéhez képest s ugyebár korábbi magadhoz képest is, de nem valami hatalmas eredmény a hobbi testépítésben.

Az a fő, hogy magadhoz képest fejlődsz, amúgyis csak most kezdted még :D Ahhoz képest szép. Egyesekhez képest pedig egészen impresszív. Nem sokakkal vagyok olyan viszonyban, hogy lemérjem a karját, a háztartásomban 2 fő van, 27 és 28 cm, ha jól emlékszem, tuti nem több :) S persze sokat ér valaki 40-es karral, ha az zsír...

2016. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én sosem voltam az a nagyon vékony gyerek, max 10 éves koromban. Mikor legelsőnek edzettem, akkor 33 volt, aztán jött fel zsír is és le is álltam és 35,5-nél ragadtam, azóta lett 38,5 kicsit kevesebb zsírral, gyorsan fejlődök, de még ez nagyon az eleje, így nem csodálkozom.
2016. jan. 25. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:

17%-os tzs sok, méghozzá meglehetősen. Szerintem inkább próbálj meg leszálkásodni 12-13% köré, mivel így csak egyre több lesz a zsír és annál nehezebb dolgod lesz.

(Persze ez csak az én véleményem, nem kötelező egyetérteni:)

2016. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Általában 20% fölött voltam mindig, így hozzám képest nem sok. 6 hétig szenvedtem ezzel is és már kezdtem gyengülni. Most még 2-3 hónapot tömegelek, aztán júliusig egy kemény diétát beiktatok.
2016. jan. 25. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem 36 körül van a karom hasonló tzsvel mint a tied ,10 kilóval könnyebb vagyok, 8 centivel kisebb és csak fél éve eddzek. Azért ezek nem olyan brutál számok amiket írtál.
2016. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt mondtam, hogy nem brutál.
2016. jan. 25. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!