Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szert ajánlotok annak,...

Milyen szert ajánlotok annak, aki zsírból fogyni, ugyanakkor izmosodni is szeretne?

Figyelt kérdés

Azt lehet mondani, hogy én annyi kiló vagyok, ami pont ideális, csak rosszul van rajtam a tömeg elosztva. A haverom, akivel edzeni kezdtünk, fejébe vette, hogy mindenképpen szedjünk valamit. Ő csont sovány, tehát nála helyzet egyértelműbb. Én, ha nem is kövér, de túlsúlyos vagyok. Ahogy férfiaknál lenni szokott, pici poci, pici úszógumi. Ugyanakkor izom jócskán férne rám.

Attól tartok, hogy az izomnövelő szerek akadályozzák a fogyást, a fogyást segítő szerek meg akadályozzák az izmosodást. Jól gondolom, vagy ez egy marhaság? Létezik olyan szer, ami erre a helyzetre van kitalálva? Kell szedni egyáltalán bármit?



2016. jan. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, anabolikus szteroidnak hívják, és nem boltban kapható, plusz nem is kell neked. Táplálékkiegészítő pedig nem szar, vagyis de: élelmiSZER, sajnos egyszerre zsírt leadni és izmot építeni nem lehet, maximum nagyon rövid ideig kezdőként.
2016. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Max fehérjét edzés után. De amennyi fehérjére nektek szükségetek van, az még kajával simán bevihető.
2016. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
49%
Igen, élelmi-szer. Ennyi kell és edzés. Kezdők tudnak izmosodni is zsírvesztés mellett kis ideig.
2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Tipikus..lefogyni,izmosodni,de budos a melo,kqpjunk be par bogyot,es varjuk a csodat..mar ne is haragudj.

Amit tudnod kell:

Kezdokent mind2megy egyszerre,kaloria minuszban is.egy profi etrend kell neked,meg edzes.es a taplalek kiegeszito nem izom novelo szer,hanem tapanyag.

2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Célszerű ráhajtani a szálkás izmokra, ha már megvannak akkor mehet a tömegelés. :D
2016. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!