Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec l-carnitine zsírégető...

Scitec l-carnitine zsírégető + bcaa nem tesz kárt a szervezetben?

Figyelt kérdés
Felkerestem egy személyi edzőt, hogy segítsen rajtam. Az étrend és az edzés mellé mondta, hogy ezeket szerezzem be. Ezekbe található mondjuk hormon? Vagy kárt tehetnek a szervezetembe? Vagy ezek teljesen normális étrend-kiegészítők? Kicsit félek az ilyenektől, de lehet, hogy azért, mert kicsit sem konyítok hozzá...
2016. jan. 17. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tudod mi a hormon? Szerintem olvass kicsit utána, azok gyógyszerészeti készítmények, nincsenek ilyen kiegészítőben. Ampullában, olajban van a legtöbb, és nem boltban veszed.
2016. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne hallgass a személyi edzőre. Vitamin + fehérje kell neked, nem bcaa.
2016. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem lesz gond,ezek nem hormonok csak aminosavak, illetve annak származéka (l karnitin).
2016. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell rögtön lehurrogni, amikor fingom sincs mik ezek... A fehérje pedig alap. A normális válaszolóknak köszönöm. :)
2016. jan. 17. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

A szteroidok illegális gyógyszerek. (kivéve akiknek fel van írva (betegeknek) annak nem) A versenyzők(teljesítmény fokozásnak) vagy a bu5ik azt tolják be (legtöbbször) fecskendőn. Na most ebben a az a vicc hogy legális boltban akkor ilyet hogyan veszel? :)

A másik meg miért nem kérdezted meg a boltban vagy a személyi edződet(ha nem egy hülye), hogy mi van abban, és miben "segít"(pl.: diétában)?

2016. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azoknak*
2016. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De nem olyan nehéz ám rákeresni ezekre a gugliban és akkor nem égetnéd itt magadat...
2016. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!