Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így működhet, van értelme?

Ez így működhet, van értelme?

Figyelt kérdés
4napos osztott edzéstervem van ,pénteken (néha szombaton) van hát nap.Húzodzkodásban szeretnék fejlődni,ugy gondoltam ,hogy a rendes hátedzésen kívul még menne héten egyszer pl. kedden vagy szerdan 3-4 sorozat huzodzkodás. Egyik alkalommal ugy csinálnám,hogy 3-4szer amennyi megy ,másodszor pedig plusz sullyal 5-6 ismétlés.
2016. jan. 10. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szvsz nincs. A hát edzésnapodon told keményen és pihenj rá min. 5 napot.
2016. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben én sem tudtam húzódzkodni, csak egyet tudtam megcsinálni, a második már csak félig ment.


Ezért MINDEN NAP gyakoroltam, minden nap felhúztam magamat egyszer + félszer és azon voltam, hogy a második minél jobb legyen, majd amikor ment 2 rendes, akkor kezdtem a 3-dikat csinálni, ami először szintén csak félig meddig ment.

Miután sikerült 3 teljes felhúzást csinálni, mentem 4-re, majd 5-re és így tovább. Amíg el nem értem a 10-et, addig minden nap csináltam (ez kb. 2 hónapig tartott).


Semmit nem vettem észre, hogy bármit is befolyásolt volna a regenerációmon, mivel ez nem edzés volt, hanem "csak" egy gyakorlat, egy nap maximum 1 percet vett igénybe.

2016. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!