Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig működhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működhet ez a távkapcsolat? Van értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt, 4 hónapja elkezdett kamionozni, így ezért csak nagyon ritkán és keveset találkozunk. 4-5 hetente jön haza 3-4 napra.

Mikor itthon van mindig együtt vagyunk és érzem hogy nagyon szeretem, de mikor vissza megy mintha valami megváltozna.. mostanság minden kis apróságon összeveszünk, és nem is igazan beszélünk.Meg most utólag hogy vissza ment, olyan furcsán viselkedik.Inkább megy filmet nézni minthogy velem beszéljen, meg mikor tudom hogy aznap már nem megy sehova és hívom, akkor nem veszi fel meg ilyesmi..És jön azzal hogy beszélgetett.. ekkor beszélünk 2 percet és már siet is vissza.Lehet túlreagálom az egészet, ha meg mondom neki hogy olyan fura mostanság, van valami vagy épp csinált valamit? egyből támad hogy kitudja én mit csinálok itthon.. úgymond mintha rám akarná a gyanút terelni. Megbízom benne csak az elmúlt napokban nagyon furcsa,nem is lehet vele beszélni mert mindenen felkapja a vizet és nem keres utána.(ő azért már nem ad ennyi bizalmat, mivel nagyon féltékeny a volt barátomra, és mindig azzal jön hogy én lehet közben vele megyek ide-oda). Vagy mikor a szüleim elmennek a volt barátomhoz(mivel jóban vannak) akkor is rám haragszik pedig semmi közöm az egészhez. Már nagyon elegem van ebből az egészből.

Szerintetek meddig lehet ezt csinálni? Van értelme ennek?


2015. aug. 26. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Számításaim szerint ez a kapcsolat olyan 43-44 napig fog még működni. Lehet már megunt( enis pont igy viselkedem ha megunok valakit, de nem akarom elmondani)
2015. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megunt? mikor ilyen ritkán találkozunk ?
2015. aug. 26. 02:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és amugy nem kellene bunkózni..
2015. aug. 26. 02:06
 4/8 anonim válasza:

A távkapcsolat működhet, de nem így..

Valószínűleg stresszeli az újfajta életmód, mert az azért elég kemény munka, de az nem helyes, hogy rajtad és a kapcsolatotokon vezeti le.. Nekem úgy tűnik, a könnyebb utat választja. Nem akar küzdeni, hogy ezt megtartsa, talán a távollét benne is elindított dolgokat és átértékelt téged.

Ez nem a te hibád, egyszerűen talán most úgy van vele, hogy ez nem fér bele. Beszélned kellene vele.. Normálisan, indulatoktól mentesen. De ezek alapján én sem jósolok sok jövőt.


Én két évig voltam távkapcsolatban a párommal, mert Európa másik felén élt.. Kb. három hetente találkoztunk 4-5 napra, amikor éppen olcsó volt a repjegy és volt idő is, akkor mindig mentem hozzá. Nagyon nehéz volt, de egy percig sem volt kérdés, hogy érdemes-e csinálni. Telefon, net, Skype.. Ahogy tudtuk, megoldottuk. Nemrég költöztünk össze, mert hazaköltözött a munkája miatt. Megérte.

2015. aug. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lassan 3,5 eve vagyunk egyutt es 3000kmre elunk egymastol. Mukodhet a tavkapcsolat ha mindket fel husegesen es odaadoan szereti a nasikat es ha biznak egymasban.

18/L

2015. aug. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én barátom sportoló, rengeteg az edzőtáboruk, de azért a kis időért amit együtt vagyunk megéri. A bizalom az alapja az egésznek s megy az úgy. ;)
2015. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont kamionos...?
2015. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Mert mi baj a kamionossal?

2015. aug. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!