Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 70 kg-os vagyok, tömegnövelő...

70 kg-os vagyok, tömegnövelő étrendnél hogyan vigyem be a 2,5xtkg fehérjét, és 4xtkg szénhidrátot tápkieg nélkül?

Figyelt kérdés

Fehérje turmixot csak edzés után szeretnék fogyasztani.

Megvan az étrendem,80g zabpehely reggeli 1 tojással,és 75g cottage cheesel. Utána 3x 150g rizs-csirkemell,zöldséggel,majd vacsira 100g soványtúró.

Viszont ez így csak 225g szénhidrát,és 109g fehérje.



2016. jan. 9. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven eleg 2xtskg fehérje nem kell több. Ha lejebb viszed a fehérjét több ch-t tudsz enni ha így sincs meg a kellő mennyiség a növekedéshez, emelj a zsírbevitelen.
2016. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy valamikor még beiktatok még 80g zabpelyhet,és akkor már a szénhidrát mennyiség nagyjából meg is van,és a fehérje pedig 120g,tehát még körülbelül 20 kéne akkor. Mivel lehetne elérni azt a 20 fehérjét?Ami normális étel. Az sem gond ha ch is van mellette.
2016. jan. 9. 15:56
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Iktass be mégegy étkezést, mert, ha jól nézem ez így csak 5. Vagy, ha ez nem megoldható, akkor emeld meg az adagokat. Egyébként fehérjéből elég lenne 2g testsúlykilogrammonként szerintem.
2016. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel ha már úgyis sütsz/főzöl tojást akkor menjen az egy helyett öt.
2016. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul számolsz

3x150 rizs az 450 ~ fél kiló rizs. 450*0,75 = 337,5

Ez csak rizsből a szh. 337,5 gramm

Vagy én nem tudom hogy számolsz, de ennyi kaja messze elég kéne legyen.

Számold át újra, mert valami nem stimmel. Ha kell használd a shop.builder étrend számoló akármicsodáját.


És: felesleges 2g/ttkg fehérje fölé menj, még a 2 is sok, az se hasznosul mind.

szh-ból ugyanez 4. Nem fog több kelleni. Kalóriatöbbletet meg zsírok bevitelével állítsd be.

2016. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4. hozzászóló hasonlóan gondolkodik hozzám :D Bár én másnak ilyeneket ritkán merek ajánlani, fene tudja, az emberek unni szokták a tojást :)


Nem igazán értem a kérdést, úgy vidd be, ahogyan tudod, egyél többet, ha nem elég, de hogy ezt hogyan tudod megoldani (több étkezés, nagyobb étkezés, más étel, akár egészen más makrók), azt mi nem tudhatjuk.


De a rizs és az összch tényleg el van így számolva, hacsak nem főtt rizst írsz, de olyat miért tennél?


S bár az itteniek jobban értenek hozzá, valóban soknak tűnik a 2,5g/bruttó ttkg fehérje, persze mit tudom én, kinek mennyi kell, van szórás eme téren.

2016. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El írtam az a baj. 3x 50g-ra gondoltam :D
2016. jan. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!