Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan töltsek vissza gyorsan...

Hogyan töltsek vissza gyorsan és egyszerűen diéta alatt?

Figyelt kérdés

4 hete megy a diéta, a karom 1,5 centivel kisebb lett.. Az erőszintem nagyon minimálisat esett, észrevehetetlent, annyi, hogy 1kg-al kevesebbel tudok karozni. Ez gondolom nem 1,5 centi méretcsökkenést eredményez igazából.

Sosem volt ilyen bajom, mindig kibírtam visszatöltés nélkül a diéta végéig, de most valamiért ez lett. Az is lehet, hogy ilyen kis ch-n sosem voltam még. 1g/tskg megy, ami 80g-ot jelent nagyjából, van, hogy ennyi sem megy.

Hogyan töltsek vissza gyorsan és ügyesen?

A terem zárva lesz 23-24-25-én, arra gondoltam, hogy a 3 nap alatt ezt összehoznám. Vagy edzésnapokon próbáljam. Sosem csináltam még ilyet, szívesen fogadnám, ha valaki leírná, mert ritka sz4rul érzem magam, mint aki nem edz..


2015. dec. 20. 10:01
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
A karod azèrt is lett kisebb, mert ment ki víz és ment le onnan is víz. Emeld meg pár napra a ch-t ha laposnak làtod magad, de ne cukorból menjen.
2015. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kreatin is megy edzésnapokon, szóval elvileg nagyobbnak kellene lenni a vízvisszatartásnak a semminél.
2015. dec. 20. 10:07
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
1g ch 4g vizet köt meg. Ezt nem ellensúlyozza a kreatin.
2015. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Egyèbkènt meg írtam, hogy emeld meg a ch-t. Akkor mi a gond a vàlaszommal?
2015. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs vele. Hol írtam, hogy gond van? Csak közöltem még egy dolgot, azt, hogy használok kreatint is.
2015. dec. 20. 10:23
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Oke.
2015. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem edzésnapokon érdemesebb lenne tölteni de mindegy.
2015. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, már vissza is jött fél centi. Akkor még 1-2 napig tolom ezt. :)
2015. dec. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!