Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan szoktátok a napi...

Ti hogyan szoktátok a napi zabpehely adagot elfogyasztani? Milyen formában a legkönnyebb elfogyasztani?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez abszolút egyéni dolog, kinek mi jön be. Kísérletezz! :)

Nekem amúgy a zabkása, másképp nem tudom megenni. :)

2015. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is a zabkása egyelőre ami a legkönnyebb. Hallottam a turmixolástól is de az egy hatalmas kamu. Kipróbáltam tejjel összeturmixolni, de csak kb 4-ed akkorára turmixolta össze, és az is az alján maradt a tejnek... Szóval nonszensz dolog volt. Próbáltam banánnal együtt, akkor összezúzta jól, de akkor meg a banán miatt meg olyan tömény volt, olyan nehéz, mint az ólom :(
2015. dec. 18. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Vízzel átmosom, lecsurog, aztán fahéj rá, és valamilyen gyümölcs
2015. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak főzetlenül piszkos nehéz... Egy evőkanál és végem van. Megfőzve meg olyan tejberizsszerű, azt meg lehet enni.


Ezt a második válaszolót nem igazán értem.

2015. dec. 18. 20:45
 5/13 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem most is van itthon zabpehely, kukoricapehely, gabonapehely és müzli. A zabpelyhet is tejjel szoktam, úgy hogy kicsit ellepje. De napi adagom nincs, akkor eszem amikor éppen..
2015. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TappancsMancs ***** válasza:

5ös vagyok még

Nem főzöm össze a tejjel, simán tejbe és nyami. Puhának elég puha ahhoz hogy ne kelljen főzni. De tej tényleg kell hozzá. Aztán lehet variálni gyümölcs, magvak bármi.

2015. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zabkása + gyümölcs.
2015. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj a legegyszerubb es a legfinomabb: elo veszel szepen vmilyem gyumolcsos yoghurtot pl. Szivecsket stb. es beleontod a zabba.

Osszekevered es voalaaa yoghurtal a legjobb.:)

2015. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez az, főzés nélkül én sem tudom megenni. Próbálgattam sokféleképpen, de ami ehető formája nekem az az, hogyha megfőzöm (hagyom elfőni a vizet, nem szűrögetem), majd pici só és épp annyi tej, hogy ellepje. Így olyan, mint a kukoricakása (azt nagyon szerettem régen), és finom is. :) Édesen nem jó nekem.
2015. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köretként valami mellé; tojás mondjuk.

Úgy, ahogy kiszedem a csomagból. (De ez finomabbra őrölt.)


Magában nem szoktam, de valszeg nem is menne könnyen:)

2015. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!