Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a velemenyetek, ez milyen...

Mi a velemenyetek, ez milyen eredmenynek szamit, jolessz igy tovabbra is?

Figyelt kérdés

17/F 180 Cm.

5Honap alatt ez jo eredmenynek szamit?:)

61.5 Kg-voltam elso nap most vagyok 72.3 Kg.Viszont en szerettem volna ha mar ennyi ido alatt legalabb 75 lennek..

Heti 5x edzes:Hetfo:Mell-Bicepsz

Kedd:Has-Tricepsz

Szerda:Vall-Hat

Csut.:Lab-has

Pentek:Mell-Bicepsz

Amiota jarok igycsinalom.Etrendre odafigyelek,hogy eleget es minosegi kajat egyek viszont nem szoktam szamolni meg nem vettem tomegnovelot de majd szeretnek valamit..


Tanacsokat elfogadnek,negativ sz@rokra nemvagyok kivancsi:)



2015. dec. 17. 12:10
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:

Naturálban havi netto 1 kg izom jön, ha minden rendben. Szóval jó a fejlődésed, ha nem lettél zsíros.

Az edzésterved nem tetszik. Kezdőknek heti 3 teljes testes kellett volna pár hónapig, utána mehet akár osztott is (nem muszáj), de akkor sem 5 napban. Ráadásul a tricepsznek pont nem kell külön nap. Mell-bicepsz meg kétszer?

2015. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt 10 kg az jónak számít.

Edzés: Felesleges kétszer mell-bicepszezni. A keddi has-tricepsz az aránytalanul könnyű edzés a többihez képest. Legyen inkább hát-tricepsz és váll-has, bár én a bicepszet inkább a háthoz raknám, a tricepszet meg a mellhez. Ha meg ragaszkodsz a heti 5-höz, csak mell és csak hát, és rakd péntekre a kart.

Kezdd el számolni a kajádat, csinálj egy étrendet magadnak. Tömegnövelő helyett fehérje + szénhidrát kombó, jobban megéri.

2015. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem zsirosodtam egyaltalan.Nagyon nagyon vekony voltam.

#2 Hogy csinalnad,akkor? 5x eltudok siman menni..Tanulas mellett is:D

Hat ezaz,mert szerintem sem fog igy menni mig a vilag,hogy nem szamolok utanna:D

Csak azt sem tudom,hogy mivel kezdjem..Mert hazajovok a sulibol csirkemellet eszek rizzsel mindennap,mikor hazajovok edzes utan akkor is szoktam es este is ..Szoval 3 nagyobb etkezesem szokott lenni,4 a plafon..

Es gyumolcsot is rengeteget eszek az baj ?

2015. dec. 17. 12:38
 4/11 Cortez70 ***** válasza:

Google: sárga kapszula pdf. Olvasd el.


Nálam ez megy most: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.

Has meg ahová akarom és van kedvem, erőm. Ez 4 nap edzés és nem vagyok pici, 44-es szálkás kar. :)

2015. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vagy 2 hete letoltottem de meg csak 30 oldalt olvastam el:D Akkor,ez igy hulyeseg,ahogy az edzesterv van?

Hason kivul mit edzhetek,akkor heti 2x?:)

2015. dec. 17. 13:04
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Ami el van maradva, de 2. edzésen nem kell fullra szétgyalázni. Én pl mellre nyomok még pénteken pár sorozatot és ennyi.
2015. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen taplalek kiegeszitok hasznals?
2015. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmit..Irtam,hogy szeretnek venni..De nemlatom igy ertelmet etrend nelkul.:D Ehez kernek tanacsokat..Elolvasom a kapszulat teljesen megertem a dolgokat de attol meg mindig ugyanott allok szerintem,hogy nemtudom,hogy hogyis kezdjem az etrend felepitest es mit vegyek:)
2015. dec. 17. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
De nyugodtan olvasgathatsz pl powerbuilder oldalán is a teljestest edzésről, hogy a másik oldal propagandájával is tisztában legyél valamennyire :)
2015. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo.

Szerintem etrend nelkul is alap egy multivitamin keszitmeny.(atlag embereknek is enni kellene..)

2015. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!