Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojásfehérje tapasztalatok?

Tojásfehérje tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rendeltem myprotein natúr tojásfehérjét és több probléma is van vele. Ti hogy oldottátok meg?


1. Ha összerázom, kb habbá áll össze, mint mikor felverjük a tojás fehérjét. Hogy kell normálisan összekeverni?Mert így a 3/4 része kuka. Évek óta használok proteint, de ilyet még nem láttam.


2. Az ízeső cseppel is hányadék íze van. Mivel lehetne ihatóvá tenni?


2015. dec. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Turmixgép. Nekem annyira nem habzott fel benne. Ha marad hab, az amúgy kis hányada az egésznek, nem sokat buksz vele. Esetleg várhatsz vele pár percet, hogy összeessen.

2. Én kakaóval, fahéjjal, banánnal is ittam. Én szerettem az ízét, krémesebb, mint a tejsavó.

2015. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Totál az amit az első írt! Alap, hogy legyen egy minőségi üvegkelyhes turmixgéped és használj gyümölcsöket izesítésre. Meglepődsz majd mekkora a különbség
2015. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, akkor géppel, de nem tudom mit várjak. Ha kézi rázástól konkrétan szilárddá vált.
2015. dec. 9. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a leggagyibb turmixgépet vedd, mert van, amelyik nem kever rendesen. Nem kell rá vagyonokat költeni, de a legalsó kategóriát inkább kerüld. Vékony, szar műanyag edényük van, nem keveri át rendesen a cuccot. Egy normális turmixgépben másodpercek alatt oldódik az a fehérje, amit shakerben fel sem tudsz oldani. Arra érdemes figyelni, hogy először a vizet és a többi cuccot rakd bele, indítsd be fedővel, és ha már nem fröcsög, leveszed a fedőt, és beledobod a fehérjét. Ez azért kell, mert különben a falára fel tud tapadni a por, és egyrészt egy kis veszteség, másrészt rosszabb elmosogatni.
2015. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több hibát is elkövettél.Az első és legfontosabb,hogy instant tojásproteint vegyél,mert különben betonkemény hab lesz a fele ami nem esik össze két óra múlva,de egy fél nap után sem.A második a natúr dolog.A natúr tojásfehérjét maximum 3-4 hétig tudod inni utána beokádsz,vagyis legyen ízesítve gyárilag.
2015. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!