Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pad edzéshez, tanácsok?

Pad edzéshez, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje otthon edzek és szeretnék venni egy padot hozzá.Keresgéltem már a neten de nem mindent irnak le és nem szeretnék félig zsákbamacskát így kiváncsi lennék hozzá értők véleményére vagy bárki tapasztalatára.

A lényeg az lenne hogy melledzéshez kéne főleg szóval a fő szempont hogy dönthető legyen:egyenes,ferde,negatív irányba.Emellett nemtudom van e olyan amin még has gyakorlatot is végezni lehet szóval van még rajta láb támasz vagy hasonló.De a fő szempont a 3 állás lenne.

Kb. 20000-24000ft-ot költenék rá.Kérem aki tud adjon tipus tanácsot vagy linket.

Hálás köszönet!


2015. dec. 7. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ehh rossz link elnézést,ez az amit akartam: [link]
2015. dec. 7. 22:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó, de ezen hova teszed a rudat? Hol az állvány?

Nem kötekedni akarok, de halál felesleges erre pénzt kiadni. Én nyáron vettem használtan multifunkciós gépet 35-ért. Dönthető fekpad, guggulóállvány, lábhajlító, alsó felső csiga, mellező van rajta, így tényleg rendesen lehet vele edzeni. Ezen max kézisúlyzókkal tudsz egy darabig, de max fél év alatt kinövöd, hidd el!

2015. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia,mint korábban is irtam egyenlöre csak kézi sulyzom van igy csak ahoz kell.Késöbb ha akarok állványt meg esetleg rudat hogy tudjak fekvenyomni akkor lehet kiegészitőket venni hozzá.Mig kinövöm megfelel,de kétlem hogy fél év alatt kinövöm mivel most kezdtem edzeni és mind9sze 56 kiló vagyok:D
2015. dec. 8. 18:13
 14/14 A kérdező kommentje:
Illetve helyem sincs egyenlöre hova rakni ezis necces hogy elfér a szobámban.(Mivel csak 18 vagyok igy szüleimnél lakok nincs saját házam,csak a szobámban lévő valamennyi hellyel tudok gazdálkodni)
2015. dec. 8. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!