Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pad edzéshez, tanácsok?

Pad edzéshez, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje otthon edzek és szeretnék venni egy padot hozzá.Keresgéltem már a neten de nem mindent irnak le és nem szeretnék félig zsákbamacskát így kiváncsi lennék hozzá értők véleményére vagy bárki tapasztalatára.

A lényeg az lenne hogy melledzéshez kéne főleg szóval a fő szempont hogy dönthető legyen:egyenes,ferde,negatív irányba.Emellett nemtudom van e olyan amin még has gyakorlatot is végezni lehet szóval van még rajta láb támasz vagy hasonló.De a fő szempont a 3 állás lenne.

Kb. 20000-24000ft-ot költenék rá.Kérem aki tud adjon tipus tanácsot vagy linket.

Hálás köszönet!


2015. dec. 7. 18:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ohh még annyit elfelejtettem hogy én ezt találtam de nem irják hogy pl. negativba dönthető e.

[link]

2015. dec. 7. 18:46
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet fekve nyomni es ennyi penzert csak gagyit fogsz kapni. Miert nem jarsz el terembe? Az biztos nem fog alattad osszeszakadni
2015. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem keress valami erősebbet, ennek csak 100kg a terhelhetősége ha jól látom. Persze ennél többet is bírnak gondolom, de nem árt a biztonság.
2015. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első:Nem fekvenyomáshoz kell.Tárogatáshoz leginkább.Nekem megfelel itthon nem akarok eljárni terembe.A lényeg az lenne hogy ez negativba is dönthető?Mert ez megfelelne nekem a 100 kilót kétlem hogy valaha is elérem.(18f)

Kérlek ha tudod a választ erre segits.

2015. dec. 7. 19:40
 5/14 A kérdező kommentje:

Na találtam egy videot egy ilyen pad mennyi kb.?

https://www.youtube.com/watch?v=oPV1bD84TS4

03:00-nál látszik egészben.Ez felelne meg a legjobban de nemis találtam ilyet és nem tudom az árát.

Valaki tudja?

2015. dec. 7. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanitt rendeltem, nekem ilyen van, elég masszív, starpabíró, viszont negatívba nem dönthető.


[link]

2015. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tényleg jónak tünik és massziv csak az a baj hogy max 23000körülim van csak rá sajna):

De azért köszi az ötletet.

Viszont akkor teis gondolom edzel,szerinted a pad negativba döntése fontos? Pl.melledzésnél ugye a mellizom más részét stimulálja.

2015. dec. 7. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, én szoktam csinálni áthúzást, fekvenyomást egykezesekkel, tárogatást, szűken nyomást, meg 45 fokost, szerintem ez bőven elég.
2015. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tarogatasokkal soha nem leszel izmos ha 50 evig csinalod akkor se. Szerintem ne koltsd erre a padra az osszekuporgatott zsebpenzed.
2015. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Végül nehezen de sikerült megtalálni a nekem tökéletes padot: [link]


Nos utolsó tény hogy nem tárogatástol leszek kigyurt vadállat de az az egyik legjobb gyakorlat a mellizomra.Mellesleg ezt a gyakorlatot bajnok Testépítők is használják.


Utolsó elötti köszönöm szépen a tanácsokat szerintem a fent irt pad nekem megfelelő.

2015. dec. 7. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!