Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan hasból amin mindig volt...

Olyan hasból amin mindig volt zsír lehet még laposat csinálni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam egy vékony típus, de elegem lett és elkezdtem edzeni járni. Diétát is tartok, bár nem nagyon szigorút. A hasamon van a legtöbb háj, szerintetek le fog menni hogyha folyamatosan csinálom az edzést vagy ez valami genetika lehet és adjam fel?
2015. dec. 5. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Le fog menni, bárki képes rá.
2015. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Lehet.
2015. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem akarom a kedved elvenni, de nekem is mindig hajas volt a hasam, akkor is, amikor mindenhonnan mashonnan lement, szalkas vekony lettem, de a hasamon akkor is maradt zsir ( viszonylag sok), amikor edzoterembe jartam es dietaztam, es fogytam 30kgt. nem mindenkinek van lapos , szalkas , zsirmentes hasa.
2015. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha folytatod megfelelő módon a diètát, akkor lemegy hasról is.
2015. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, csak ne így állj hozzá, hogy már bemagyarázod magadnak, hogy a genetikád miatt nem lehet lapos hasad
2015. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!