Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kevesebb súly, sorozat vagy...

Kevesebb súly, sorozat vagy pedig más edzésterv?

Figyelt kérdés
Lementem öcsémmel edzeni, valamelyik nap. Ő nagyjából 100kg. A bicepszezés annyira, kifárasztotta hogy már mell edzésnél, már nem bírt belenyomni csak egyet... Egyforma súlyokkal edzetünk. Próbáltam segíteni, neki amiben csak tudtam. Ha láttam hogy rosszul csinálja, vagy már az utolsó párat szinte szabálytalanul, esetleg már nem bírja segítettem. Ha nem bírja a sorozatot csökkenteni kéne a súlyt, vagy elég avval a súllyal és csinál amennyit csinál? Étrendje nincs azt eszi, ami itthon van de mérve és oda figyelve. Teljes test edzés csináltuk... Én 4 hónapja edzem, nekem fix súlyok voltak itthon. Pont olyanok voltak, hogy az utolsó párat alig bírtam kivitelezni.

2015. dec. 3. 20:08
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Kezdésnek kevesebb súly és kevesebb sorozat kellett volna.
2015. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem tud fekvőzni sem, csak térdelve. Mondtam neki, hogy először csak térdelve csinálja. Nekem ez vált be, szerintetek hogy kéne, csinálnia? Hogy tudjon normálisan fekvőzni...
2015. dec. 3. 20:10
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Rendben akkor holnap úgy fogjuk csinálni.:) Az a helyzet, mellezésnél 2db 15kg a legkisebb... És ebbe nyomot bele egyet.... Ezt nem tudom hogyan csökkentsem... Talán először csak kézi súlyzóval mellezzen?
2015. dec. 3. 20:12
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Igen, kézi súlyzóval simán nyomhat fekve, úgy jó lesz.
2015. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Glacierous ***** válasza:
Ha most kezdte,akkora súly legyen,amibe legalább 8-at bele tud nyomni.Két hónap után mehet az 5x5,kezdő szinten talán ez fejleszti legjobban az erőt
2015. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nyomjon csak rúddal fekve!
2015. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!