Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok diéta idején néha-né...

Szoktatok diéta idején néha-néha kicsit csalni?

Figyelt kérdés

Ugyan ez nem betervezett csalás volt, nem volt időm kaját csinálni, sem enni, így sajnos nem ettem délig semmit, vettem egy gyrost. Sajtos gyrost. Így ma nem eszek más ch-t, csak fehérjét, gondolom így nem lesz gond.

Diétakor szoktatok kicsit csalni? Mondjuk én veszek néha 1 proteinszeletet, ha nagyon édesség kell, de az nem csalás, mert cukormentes.


2015. nov. 27. 14:59
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Szálkásító diétánál én nem szoktam csalni. Viszont nem gáz, ha így alakult nálad, gondolom nem versenyre készülsz pár hét múlva. Így nem történt nagy dolog.:)
2015. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, nem.

De ez így nem volt annyira nagy ügy nem? Ez a gyros fedezte a napi ch-t és zsírt is, ha ezentúl csak fehérjét eszek, akkor kb ugyan úgy jövök ki, mint máskor, nem?

2015. nov. 27. 17:05
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Ha így is kb annyi a makrobevitel, akkor nincs gond. A gyros meg finom, nehéz ellenállni nekem is.:)
2015. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, letolok tömegeléskor én is néha, de ma muszáj volt vennem, mert haza sem keveredtem 3-ig és délben már aggódtam, hogy mikor fogok egy kis fehérjét bevinni. :)
2015. nov. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!