Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szigorú szálkásító diéta?...

Szigorú szálkásító diéta? Vagy lehet nassolni is kicsit néha?

Figyelt kérdés
Az az igazság semmi versenyre nem készülök nincs célom ilyen irányban, de olyan zzálkás testet akarok, hogy lássák, hogy gyúrtam. Egyszerűen úgy érzem nem fogok tudni szigorú natúr csirke diétát tartani, lehetetlen, hogy csak azt egyek hetekig. Anyagi okokból is, és szervezetileg az agyam az egész testem kívánni fogja a CH-t. Fogok kevés nasi mellett is szálkásodni? NEm úgy értem, hogy sok ch-t eszek, de pl napi 1 szelet csoki vagy valami pék süti?

2013. okt. 24. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
péksütit és hasonló baromságokat mellõzd, de fehérje tartalmú dolgokat nasizhatsz, pl ezért érdemes proteint venni, csokis shake memtett már meg rengeteg falásrohamtól.
2013. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!