Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szégyen, ha 19 éves fiú...

Szégyen, ha 19 éves fiú létemre csak 6.5 kg-val tudok szabályosan bicepszezni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Aha, akkor majd ha legközelebb bicepszezel próbáld meg a 100 ismétlést egy pillekönnyű 7-el és meg fogsz lepődni...


De látom te sem vetted le a lényeget, ugyan annyi eszed van mint a spanodnak, de segítek:

- Semmi nem tudunk a srácról azon kívül, hogy 19 éves. Lehet 40-100 kiló között bárhol, 150-210 cm között bárhol. Ergo erre kijelenteni kategórikusan, hogy xar vagy öcsém nem csak bunkóság, hanem baromság is

- Fingunk nincs mekkora ismétlésszámmal dolgozik. Feltételezem ismered az érzést, hogy mi a különbség egy 5-ös és egy 15-ös sorozat között, gondolom te sem ugyan azzal a súllyal csinálod.


Végezetül pedig nyilván a srác kezdő és nem egy Arnold. De ezért nem kell telibe fikázni, mert senki sem vassal a s3ggébe született.

2015. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy nagyjából legyen már némi fogalmatok arról, hogy miről is beszéltek:


https://www.youtube.com/watch?v=9EwtVHR7dqM


Ez kb. 45 kiló x 50 rep (rúdon, amivel könnyebb dolgozni, mint két egykezessel) és az ember egy profi testépítő. Meg persze kb. a 25. ismétléstől minden, csak nem szabályos.


Kíváncsian várom a hasonló videót 100 ismétléssel, ahogy a "farkadon pörgeted".

2015. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dirtboy ***** válasza:
0%

Ne menjünk bele ebbe a magasság,test tömeg hülyeségbe.

Gyerekként alacsonyan,pic sányi testsúllyal bírtam ennyit.

Nem tudom kik írogatnak itt de ébredjetek már fel,6,5kiló azaz 6500gramm,6,5db kilós kenyér ha így jobb.

Egy elsős gyerek táskája nehezebb ettől.

2015. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

12 évesen 6 kilóval simán csináltam egy este 100 ismétlést, ha itt tartunk és most is csinálok ennyit. Eddig meg nem 45 kilóról volt szó, ne hadoválj itt nekem. Én nem szóltam le a Kérdezőt. Biztos fog fejlődni. Ezért senki nem fogja kinevetni. De tényleg nem valami erős eredmény.

A magasság meg súly téma szintén nem ide tartozik. Semmi köze a magasságnak, ahhoz, hogy mennyivel bicepszezel. Sőt még a súlynak se.

Bár van olyan is, hogy átmozgató időszak, amikor nem kell vadul edzeni.

Ha ennyivel megy, akkor ennyivel megy. Majd fejlődik. Gyengének gyenge, de pont azért edz, hogy fejlődjön.

Te meg ne dühöngj itt.

2015. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kovpet ***** válasza:

# 8: Most is van katonaság, húzz oda, ha neked az kell. De mást ne kényszeríts bele a saját ostobaságod miatt.

Kérdezz meg pár embert, hogy milyen volt. Semmit sem ért és sokan bagósok meg alkeszok lettek miatta. Meg híztak vagy tíz kilót közben.

2015. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!