Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy vagytok a csirke-rizzsel?

Ti hogy vagytok a csirke-rizzsel?

Figyelt kérdés
Nincs undorotok már tőle? Tudom hogy van több alternatíva is, de lényegében szénhidrátot vagy édesburgonyával vagy rizzsel, fehérjét meg csak hussal lehet bevinni. (Tápkiegen kívül persze) Én 3 hétig tudtam tartani magam ehhez az egyhangú kajához, és tovább is akarom, csak már hányinger kerülget sokszor, mert ugyanaz a menü minden nap. Ti hogy szoktátok kiküszöbölni hogy megutáljátok az étrendet? Minden nap ugyanazt eszitek? Másnapi kaját egybe megcsináljátok? Vagy mindig frissen? Bármilyen hasznos infót elfogadok, hogyan lehet kicsit színesebbé, és bírhatóbbá szervezni az étrendet
2015. nov. 3. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

EMBEREK!!!! Ott a CÉKLA k&rva jóóóóóó!!

Mg amúgy én is NAGYON változatos eszem a zöldséget.

2015. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz a makro tápanyagokan van a hangsúly...
2015. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele, durván 3 éve élek ezen. Nem 100%-ban persze, van mikor 1 hétig teljesen mást eszek (a hús ugyan úgy megmarad ennyi), van mikor fél évig semmi mást ezen kívül. Diéta alatt utálom, nekem szörnyű magában (legalábbis kevés rizzsel) a csirkemell. Tömegelés alatt imádom, nekem szerencsére pont a kedvenc kajám.
2015. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!