Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy vagytok a csirke-rizzsel?

Ti hogy vagytok a csirke-rizzsel?

Figyelt kérdés
Nincs undorotok már tőle? Tudom hogy van több alternatíva is, de lényegében szénhidrátot vagy édesburgonyával vagy rizzsel, fehérjét meg csak hussal lehet bevinni. (Tápkiegen kívül persze) Én 3 hétig tudtam tartani magam ehhez az egyhangú kajához, és tovább is akarom, csak már hányinger kerülget sokszor, mert ugyanaz a menü minden nap. Ti hogy szoktátok kiküszöbölni hogy megutáljátok az étrendet? Minden nap ugyanazt eszitek? Másnapi kaját egybe megcsináljátok? Vagy mindig frissen? Bármilyen hasznos infót elfogadok, hogyan lehet kicsit színesebbé, és bírhatóbbá szervezni az étrendet
2015. nov. 3. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, hogy már ha ránézek undorom van tőle, de tömöm magamba ígyis..:D
2015. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gluténmentes tészta, krumpli, zab, köles, hajdina, amarant, tojás, tojásfehérjelé, halak. Most ennyi jut eszembe.
2015. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Rizst lehet többféleképpen elkészíteni, így változatos is lehet.

Pl:

- tojásos rizs

- kukoricás rizs

- zöldséggel kevert rizs

- rizs+ aszalt szilvával

A csirke is lehet változatos.

Én ezért nem unom..

2015. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Én birom a csirkét egész napra csinálom a rizst/ brokkolit csak másnap dél elöttre utána mindig frisset már ugy jó fél éve tolom elötte volt egy jó 8 honap az már 1.5 év én nem nagyon ettem félre

Hányinger meg csak akkor jön rám ha valami mocsing van benne de akkor is fogom és visszalapátolom :D

2015. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

A csirket ezerfele modon el lehet kesziteni, de jo a pulyka meg a hal is, de mehet a marha, sot neha (heti 1x mondjuk ) sovany serteshus is.


Koretnek meg barmi jo, krumpli, rizs, barna teszta, parolt zoldsegek.


A lenyeg hogy a napi feherje es ch kabe stimmeljen.


Egyszeruen nem ertem hogy miert gondoljatok hogy egyfolytaban csirket meg rizst kell enni.

2015. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kisboltos ***** válasza:
Én a zöldségeken szoktam variálni. Párolt répa, párolt brokkoli, csalamádé, uborka, saláta, paradicsom, sült paradicsom oregánósan. Olykor rizs helyet kuszkusz, heti egyszer tésztás nap. A lényeg, hogy meglegyen mindenből a megfelelő mennyiség.
2015. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Semmi közöm a témához (életmódommal s ízlésemmel elég erősen szembenáll a csirke+rizs), de azért írok kicsit.


Dehogy csak hússal lehet bevinni, ott a tojás is, roppant értékes fehérje. A sárgájában persze van zsír, ráadásul telítetlen, ami egyeseknek nem szimpatikus, de ez legyen az ő bajuk. (Sőt, növényekkel is be lehet vinni a fehérjét, csak az már kicsit neccesebb :D A tojás komplett fehérje és amúgyis tápanyagdús, sokoldalú, finom, szerintem megunhatatlan, de ez persze ízlés dolga.)

Viszont más hús is létezik, mint a csirke (s egy csomó sovány is akad, ott van pl. a nyúl, bár az drágább, mint a csirke). S a különböző húsok nagyon nem egyformák, elkészítéssel is lehet variálni, egyesek pedig egyszerűen megeszik és nem abban keresik az élvezeteket (én igen, úgyhogy megértem, ha valaki valamit un).


A rizs pedig eleve unalmas, mert semleges ízű kis cucc. De nem üresen esszük. A kenyér is unalmas, sokan mégis napi szinten eszik. Furák az emberek.


A zöldség sem dobja fel az ételed? Abból is van sokféle.

Némi kreativitás olykor nem árt, ha változatosságra vágysz.


Olyan is van, aki besokall a napi sok csirkerizstől és elkezd ketogénezni legalább szálkásításkor (mivel ahhoz elég jól passzol), az már elég jó buli, ha bírja az ember. Normál ketogénre gondolok, nem ciklikusra, azt nem is tudom, hogyan lehet túlélni.

2015. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Telített* :)
2015. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!:)
2015. nov. 4. 00:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, telített, igen. Pedig tudom, hogy az.
2015. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!