Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetek izmos csirke és rizs...

Barnakun kérdése:

Lehetek izmos csirke és rizs nélkül?

Figyelt kérdés
Edzeni tudok terembem de nem tudom se pénzben se időben megengedni magamnak hogy rizst meg csirkét egyek de ezen kivül oda tudok figyelni az étkezésemre és igy kb 1 év alatt mennyi izmot tudok felszedni?

2015. okt. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
nem az számít hanem hogy mennyi stanát szúrsz
2015. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. okt. 26. 19:08
 3/8 - palilaci - ***** válasza:
100%

Elso lazabb figura, szard le.


Kaloria plusz es feherje nelkul nem leszel izmos. Nem poenbol eszunk napi 6x hust meg szenhidratot. Etrend nelkul relativ keves izmot tudsz felszedni, azt a picit is csak az elso par honapban, de ez genetikafuggo. Valaki alig figyel ra es viszonylag van egy eleg jo formaja, mas meg (pl: en) kiszamolt kajaval is kuzd minden kisebb valtozasert.

2015. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején jönnek a kilók, de egy idő után ez a folyamat megszűnik, rendes kaja nélkül. Valakinek tovább működik, valakinek kevesebb ideig.
2015. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami feljön én 60 ról 70 ig igy mentem fel aztán felb@$zott h lassan megy és ugy 2 honap alatt felmentem 90 re mert össze zabáltam mindent aztán lejöttem 75 re csirke + rizzsel

Minimális + költséggel jár a csirke mell 30-35 ezer böl kijön és még igyis jobban jársz mint a szeméttel h ebbe az összegbe nincs zöldség

2015. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha fehérje port szednék + ba ?
2015. okt. 26. 19:36
 7/8 - palilaci - ***** válasza:

iszod, eszed*


Nem, b+d kajara kolts. Feherje port akkor egyel ha mar van mit kiegesziteni vele. De a fos kaja+feherje por az olyan mint a fos kaja +4db fott tojas.

2015. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj konkrétan csirkét is rizst enni, másban is van fehérje és szénhidrát... A jó étrendhez nem muszáj pont eme két étel. Van, aki sosem eszi egyiket sem, mégis izmos, nincs ebben semmi különös.

A csirkemell könnyen hozzáférhető, s szinte csak fehérjéből jön a kalória, emiatt kedvelt. De mással is meg lehet oldani a dolgot. A rizs is könnyen kiváltható mással.

2015. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!