Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a test elérhető saját...

Ez a test elérhető saját testsúlyzos edzéssel, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 3. 01:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Az a kopasz izomagy legalább nem áll reggel fél óráig a tükörben..."


Nem, ő a teremben pózol másfé óráig a tükör előtt...:D

2015. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem áll a tükörnél, de cserébe "más" sem áll :D
2015. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A test valóban jó, viszont a srác nem jóképű, nem értem egyesek miért vannak annyira odáig érte. A kérdésedre válaszolva. Saját testsúlyós edzéssel nem hinném, hogy eléred. Azért mert nem látszik egy testépítő alkatúnak Tatum, azért igenis sok kondiban töltött óra és megtervezett étrend kell, hogy így nézz ki. A másik, hogy két ember sosem fog ugyanúgy festeni, mert különbözhet a magasság, az anyagcsere, fejlődés és minden egyéb....
2015. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Lehet nem áll a tükörnél, de cserébe "más" sem áll :D"


Attól, hogy izmos meg kopasz még nem biztos, hogy szúrja magát. Egy 40 feletti karhoz például egyáltalán nem kell szteroid. Egyébként az meg egy baromság, hogy a kokszosnak nem áll fel. Pont hogy kúra alatt áll a legjobban. Azt meg, hogy utána is álljon meg lehet oldani. De mint mondtam ahhoz, hogy a belinkelt színésztől izmosabb legyél semmit nem kell szedni. Ez a csávó meg a szerepekre edz, film után szerintem nem foglalkoztatja.

2015. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az is hülyeség, hogy Tatum éveket edz. Van egy jó alap tömege, aztán a szerepre szálkásít, esetleg felszed még egy kis izmot, ha megkívánják tőle. A szerep előtt viszont lehet, hogy napi 2x edz meg szteroidot is szed. Ezek a színészek általában 1-2 hónap alatt lesznek izmosak, ellentétben az átlag emberrel. Tehát egyértelmű a helyzet.
2015. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem áll, csak poénból írtam. :)
2015. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én se állok a tükör elött 1 percet se kb reggel mégis fel áll
2015. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jólvan Gyúrós.
2015. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!