Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Áttértem tejfehérjéről tojásra...

Áttértem tejfehérjéről tojásra, normális, hogy azóta kissé sok a "gázom"?

Figyelt kérdés

Szóval... Amióta Scitec Egg Pro-t fogyasztok, azóta brutálisan sokat fingok és ez nem tűnik túl normálisnak, de lehet, hogy a tojás ezzel jár. Hasmenésem az nincs különösebben, de amióta lenmagolajat is fogyasztok (napi 2 evőkanál), azóta nemcsak sokat, de irdatlan büdöseket eresztek....

Mik a tapasztalataitok?


2015. okt. 26. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Albumen.
2015. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg nem kamázza a beled. Ugyan nem scitecet, hanem natúr tojásfehérjeport "eszek", de nekem semmiféle emésztési problémát nem okoz. Ellenben az MHN wheytől nem mertem emberek közé menni, míg más tejsavókkal nem volt gondom. Eleinte a marhával is ez volt, de ahhoz hozzászoktam egy-két hét alatt.
2015. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#gyurós1996: Nem a tojás, az nem kazein. Az probiotikum, csecsemőknek is adták régen az Egyesült Államokban, főleg a gettókban a 40-60-as években. Kevés volt a kaja szóval tojásprobiotikumot kaptak a kis fekete csecsemők. A poén az volt, hogy gyakorlatilag nem került semmibe, táplálónak tűnt, de a gyerek kifosta félóránként. Szóval a szülők még pelust is vehettek, a tojásprobiotikumot meg a hajukra kenhették. Így döntötték be a feketéket még jobban Rosewelték. Utána jött Bush, és beszüntette tojásprobiutikumot. Azóta mindenki ciánkapszulát kap, vagy utángyártott danabolt, úrigyerekek boldenont. Pl. Kis Grofó is ezt kapta, ettől lett nagyon izmos 1996-ban. Obama meg leszarja.
2015. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!