Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyszerű, finom, normális...

Egyszerű, finom, normális receptek?

Figyelt kérdés

izom megtartása, növelése a cél. 90 kiló vagyok az meg is maradhat, recepteket szeretnék normális kajákról ami egyszerű gyors elkészítése..

nos ilyen csirkemelles zöldséges dolgokat küldhetnétek:D

de azért annyira ne ilyen furfangos ananászos ilyenolyat ne:D

édes-savanyú belefér:D

köszi


2015. okt. 22. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem nálad sincs internet, és barátaid sincsenek, vagy anyád...


Szerintem ezen kellene dolgoznod először inkább, nem az izmaidon.

2015. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A húst beleteszed egy konyhai aprítóba, vagy papírvékony kicsi szeletekre darabolod, fűszerezed ízlés szerint, összekevered a fűszerekkel majd serpenyőben megsütöd.

Salátát, káposztát, paradicsomot, paprikát aprítasz, összekevered, nyakon burítod tzatziki szósszal, mellé teszed a husit, sütsz mellé krumplit vagy édesburgonyát és tádáám gyrostál...

2015. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nos gyros és a többi receptek azok megvannak, viszont én ilyen "testépítő" recepteket szeretnék csirke-rizs-t hogy lehet fokozni reális keretek között esetleg hogy változatos legyen vagy ilyesmikre gondolok
2015. okt. 22. 11:50
 4/6 anonim válasza:

Youtubeon van sok testépítő kaja elkészítése.

Shop.builder.hu csatornán

2015. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, hatalmas nagy tévedésben élsz... nem attól testépítő a testépítő kaja, hogy csirkéből és rizsből áll, hanem attól, hogy számolod a makro tápanyagokat és annyit viszel be belőlük, amennyire szükséged van... a gyrosz ésszerűen elkészítve egy tökéletes testépítő kaja...
2015. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár zabpelyhes rántottát is ehetsz testépítőként (az szerintem igen finom), nemcsak csirke létezik. Ahogy már írták, a hozzád kiszámolt, illetve kitapasztalt, nálad működő étrend a jó, nem az, hogy mindenképpen csirkét eszel zöldséggel és rizzsel.
2015. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!