Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy oldanátok meg ilyen...

Ti hogy oldanátok meg ilyen körülmények között az edzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az lenne, hogy jövőhéten utazok külföldre egy raktári munka végett. Ezzel az a gond, hogy 6napot fogok dolgozni 12órában, és elég súlyok termékeket kell majd naponta többször is emelgetni. Ismerőseim véleménye, hogy 2-3 hét után az embert nagyon leterheli már a munka, és kb semmi erőm sem lesz. Ti hogy oldanátok meg az edzést ? Vagy mit javasoltok ? Táplálkozásra igazából ugyan úgy tudok figyelni, csak az energia beosztással lesznek a gondok. :S Előre is köszönök minden választ !

2015. okt. 21. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

napi 8órában 20-30kilós féktárcsákat pakolok.napi 1kiló rizs és 1.5kiló hús megy mellé.és a műszak vége után egy termet rengető edzés.98kiló vagyok,182centi.82derék.149 vállkerület,49 kar,68 comb,125 mell.van akinek egész nap semmi dolga és mégse ér el ilyen "számokat"..:;)

igaz nem naturál vagyok de ez semmit nem jelent

2015. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezért a tisztelet mindenképp kijár !! :))

Esetleg valami energializálót/edzés előttit használsz ? Vagy tudsz ajánlani olyat, ami azért bepörget ? Hot Blood ment eddig, de attól azért félek, hogy így túl hajtom magam, ha még a napi 2-3 kávét megpofozom vele.. :D

2015. okt. 21. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Első. Nem naturál vagy, ami semmit sem jelent? Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D Az "átlagon" felüli erőt nem a szteroidok adják ugye? Szerintem meg egyértelműen de. :D


A kérdésre válaszolva a megszokás... Egy-két hét ledolgozott munka után nem lesz erőd, de az idő múlásával hozzászoksz lelkileg és testileg is (amennyire hozzá lehet szokni az efféle kemény munkához) és kedves és energiád is TÖBB lesz, mint az elején. Ebben biztos vagyok, mert velem is volt már hasonló a nyár folyamán. 22/f. :D

2015. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végülis megszokni muszáj is lesz.. Mert, hogy nem fogom abba hagyni az is biztos. :D Köszönöm szépen a választ ! :)
2015. okt. 21. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
heti 6 nap 12 órához nem hiszem, hogy hozzá lehetne szokni, biztosan szükséged van ilyen idióta munkára? biztosan nincs lehetőséged emberi körülmények közt rendes nem rabszolga munkára?
2015. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Legalább 1 évet leszeretnék húzni itt, mert ugye a pénz nagy úr. Valamint szeretnék még hajóra menni pincérként, amihez azért nem árt megszokni a talpalást, és a kemény munkát. :/
2015. okt. 21. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell dönteni, hogy jelenleg mi a fobtosabb. Ha heti hat napban, 12 órában kemény fizikai munkát végzel és mellete még rendesen edzeni is akarsz annak jó vége nem lesz bárki bármit mond. Gondolkodj józanul.
2015. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pincérkedéshez nem kell 12órás raktári munka.. sőt hajón jobban szeretik az olyan embert alkalmazni pincérnek, akinek van pincér tapasztalata... a pincérkedéshez pedig kiválló nyelvtudás kell, nem hatalmas állóképesség, nincs olyan étterem, ahol egsz nap hajtás lenne... ha ilyen terveid vannak, akkor menj Londonba vendéglátózni, ott van karrier lehetőség is... azzal, hogy raktári rabszolga leszel semmi lépést nem teszel a hajós célod felé... csak max kikészíted magadat. Én londonban kezdtem 2 éve krumpli pucolással, most barista vagyok.
2015. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felszolgáló végzettségem van, és beszélem az Angolt. :)

Hajón 7-7nap, 12-14óra munka vár az emberre. :D Valamint nem árt hozzá, egy elég magas alap tőke. Itt gyorsabban megtudom szerezni a szükséges összeget. :)

2015. okt. 22. 00:00
 10/11 anonim ***** válasza:
második: az átlagon felüli erőt az adja,de mikor 8 óra kamionféktárcsa után lemész fulladásig hátazni vagy lábazni azt nem a szteroid adja
2015. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!